Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Griežtins nelegalios reklamos kontrolę

Už nelegalią lauko reklamą skiriamos baudos.
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Reklama bus kontroliuojama griežčiau.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę Klaipėdos savivaldybės valdininkai politikams turės pateikti ataskaitą dėl nelegalių reklamų mieste.

Toks prašymas buvo pateiktas savivaldybės Miesto ūkio komitete. Jo pirmininką Vidmantą Plečkaitį papiktino, kad uostamiestyje kabo daugybė nelegalių reklamų ir nėra vykdoma jokia kontrolė.

Nuo sausio 1-osios įsigaliojo naujos išorinės reklamos taisyklės. Jose nurodoma, kad išorinė reklama mieste turi būti suderinta su miesto vyriausiuoju dailininku ir privalo būti gautas leidimas iš Licensijų skyriaus. Reklamuotojai visas detales turi suderinti su savivaldybe. Už nelegalią reklamą gresia bauda nuo nuo 500 iki 1 000 litų.

Komitete buvo paprašyta pateikti ataskaitą, kiek mieste yra nelegalių reklamų bei kiek nubausta jų savininkų.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis teigė, kad jų skyriaus specialistai neturi teisės bausti už nelegalią reklamą, kuri yra ant saugotinų pastatų. Esą nuo 2005 metų kultūros ministro įsakymu į nekilnojamojo kultūros paveldo registrą įtrauktus objektus prižiūri Kultūros paveldo departamento bei savivaldybių Paveldosaugos skyriai ir paveldosaugininkai. M.Poimanskio teigimu, tik jie gali surašyti protokolus nelegalių reklamų savininkams ant šių pastatų.

Tačiau Miesto ūkio komiteto nariai tokius pasiaiškinimus pavadino išsisukinėjimu ir paprašė šią savaitę pateikti tikslią ataskaitą apie nelegalią reklamą.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min