Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grybauskaitė: apginti savo bei savo vaikų ateitį galime tik apgynę ir išsaugoję laisvę

Dalia Grybauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Prieš 19 metų tomis sunkiomis, neramiomis sausio dienomis visi suvokėme, kad išsaugoti idealus, apginti savo bei savo vaikų ateitį ir išsaugoti tapatybę galime tik apgynę ir išsaugoję laisvę. Tai buvo daugiau nei pareiga“, – iškilmingoje Sausio 13-osios atminimo medalių įteikimo ceremonijoje sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prisimindama tragiškus 1991 metų sausio įvykius, Prezidentė teigė, kad tada trapi šalies nepriklausomybė buvo apginta žmonių tikėjimu laisve ir tiesa, didžiuliu troškimu gyventi oriai, gerbiant pamatines savo tautos vertybes.

 „Brutalią jėgą nugalėjo Lietuvos žmonių viltis ir susitelkimas, kurio niekada neužmiršime, kuris yra gyvas ir šiandien – ugdo ir įkvepia mūsų jaunimą ir mus pačius iki šiol“, – sakė valstybės vadovė.

Prezidentė kvietė visus kartu dirbti Lietuvos labui, neapviliant laisvės gynėjų ryžto ir vienybės, jų vilties ir tikėjimo.

Laisvės gynėjų dienos proga Sausio 13-osios atminimo medaliais Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 12 Lietuvos piliečių, kurie 1991 metų sausio–rugsėjo mėnesiais aktyviai gynė Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min