Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grybauskaitė: Lietuva pasiekė smukimo dugną

Vilniuje susirinkę Lietuvos diplomatai sprendžia, kaip susiveržti diržus mažėjant Užsienio reikalų ministerijos finansavimui.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / D.Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį vienos dienos darbo vizitą Prancūzijos sostinėje Paryžiuje pradėjusi prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo tradiciniame Prancūzijos verslininkų verslo asociacijos (MEDEF) susitikime ir skaitė pranešimą „Laisvė – vienintelė laiko egzaminą išlaikiusi vertybė“. Šalies vadovė teigė, kad Lietuva jau pasiekė smukimo dugną.

„Lietuva jau pasiekė smukimo dugną, dabar ryžtingomis priemonėmis turime pradėti kopti aukštyn, vykdydami struktūrines šalies reformas, – teigė D.Grybauskaitė. – 2010 metai Europai bus lengvesni, tačiau Europos politikai turi dėti dar daugiau pastangų, kad padėtų savo šalių verslui išgyventi."

Kalbėdama ekonomikos forume apie laisvę, kaip vertybę, atlaikiusią visus laiko išbandymus, prezidentė D.Grybauskaitė pabrėžė ir laisvės verslui būtinybę. Pasak valstybės vadovės, kiekviena krizė suteikia ir galimybę peržiūrėti investicijų strategiją, prisitaikyti prie naujų rinkų reikalavimų.

MEDEF yra didžiausia Prancūzijos verslo asociacija, į kurią įeina ir didelės, ir vidutinės verslo kompanijos, dirbančios įvairiose srityse: pramonės, energetikos, statybų ir bankininkystės bei kitose.

Penktadienį vakare D.Grybauskaitė susitiks su Prancūzijos prezidentu Nicolas Sarkozy. Susitikimo metu planuojama pasirašyti Lietuvos ir Prancūzijos strateginės partnerystės deklaraciją, pagal kurią numatomas glaudus bendradarbiavimas politinėje srityje, ypač plėtojant ES Rytų partnerystę, ekonomikos ir saugumo srityse. Susitikę valstybių vadovai taip pat numato aptarti dvišalius Lietuvos ir Prancūzijos santykius, bendradarbiavimo energetikos ir karinėje srityse perspektyvas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min