Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 4d. 07:33

Grybauskaitės žvalgyba prezidentūros kavinėje

D.Grybauskaitė apžiūrėjo būsimąją rezidenciją
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / D.Grybauskaitė šalia rezidencijos

Išrinktoji prezidentė Dalia Grybauskaitė su savo komanda prezidentūros rūmuose surengė išskirtinę žvalgybą – išbandė čia veikiančios kavinės valgius.

Kelias dienas praleidusi Lietuvoje prieš išvykdama į Briuselį eurokomisarė D.Grybauskaitė užvakar apsilankė prezidentūros kavinėje. Joje šeimininkauja sostinės „Stiklių“ restorano darbuotojai, rašo „Lietuvos rytas“.

„Lietuvos ryto“ paklausta, ar patiko kavinės valgiai ir ką pasirinko išrinktoji prezidentė, dešiniąja D.Grybauskaitės ranka laikoma Jovita Pranevičiūtė kalbėjo diplomatiškai: „Paragavome ir šaltųjų, ir karštųjų patiekalų. Buvo skanu.“

Dar per rinkimų kampaniją D.Grybauskaitė prisipažino, kad maistui nėra išranki.

Be to, politikė juokais yra pasigyrusi, kad pati skaniai marinuoja grybus.

Su „Stiklių“ valgiaraščiu ir jo virėjų meistriškumu D.Grybauskaitė turėjo galimybę susipažinti ir anksčiau, kai dalyvavo ne viename prezidentūroje vykusiame priėmime.

Pasiteiravus, ar „Stikliai“ ir ateityje dirbs prezidentūroje, aptarnaudami jos darbuotojus, taip pat rengdami čia vyksiančius priėmimus, J.Pranevičiūtė aiškino, kad į šį klausimą bus galima aiškiai atsakyti tik susipažinus su dokumentais, pagal kuriuos čia pastaruoju metu dirba šis restoranas.

„Dabar tai ne pats svarbiausias reikalas. Išsiaiškinę, kiek laiko dar truks sutartis su „Stikliais“, galvosime, ką toliau daryti. Pagal įstatymus šioms paslaugoms pirkti turi būti skelbiamas konkursas“, – sakė išrinktosios prezidentės atstovė, iki šiol dirbusi Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir planavimo skyriaus trečiąja sekretore.

Pagal pasirašytą sutartį šis restoranas turi teisę dirbti prezidentūroje dar pusantrų metų.

Išklausys pageidavimų

Tai, kad prezidentūros kavinėje apsilankė D.Grybauskaitė, vienam „Stiklių“ savininkų Romui Zakarevičiui buvo staigmena. Jis pažadėjo išsiaiškinti, kokie patiekalai labiausiai patiko išrinktajai prezidentei.

„Po vieno koncerto Nacionalinėje filharmonijoje praėjusią savaitę D.Grybauskaitei jau prisistačiau. Bet tai padarysiu dar ir prieš inauguraciją, nes privalau išklausyti jos pageidavimų, o galbūt ir pastabų“, – kalbėjo R.Zakarevičius. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min