Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyventojų iškeldinimas iš rezervinės uosto teritorijos tęsiasi

Į uosto rezervinę teritoriją patenka iki 200 gyventojų.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Į uosto rezervinę teritoriją patenka iki 200 gyventojų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Iš rezervinės uosto teritorijos greitu metu žadama iškeldinti dar daugiau žmonių. Šiuo metu planuojama atlaisvinti tris namus: Nemuno gatvės 75, 91, 95.

Dviejuose iš šių namų butai priklauso savivaldybei. Juose gyvena trylika šeimų. Anot Klaipėdos savivaldybės Socialinio būsto skyriaus vedėjos Danguolės Netikšienės, pagal dabartinę nekilnojamojo turto rinkos kainą uostamiestyje, iškeldinimui prireiks apie 3 milijonų litų.

Uosto rezervinėje teritorijoje lieka dar trys savivaldybei priklausantys namai, kuriuose yra 15 butų. Tačiau, anot D.Netikšienės, dar sunku pasakyti, ar šie pastatai bus nugriauti jau šiemet.

Tuo tarpu Nemuno gatvės 95 name butai priklauso privatiems asmenims. Dėl jų iškeldinimo derisi
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto administracija.

Jūrų uosto generalinio direktoriaus Sigito Dobilinsko teigimu, žmonės yra keldinami, kadangi būstai patenka į rezervinę uosto teritoriją. Kai kurie namai patenka į planuojamo tiesti naujo geležinkelio sanitarinę zoną.

Iki šiol rezervinėje uosto teritorijoje jau yra iškeldinti gyventojai iš Nemuno g.147, Šešupės g. 2, išpirkti butai iš Rusnės g. 13 namo.

Į rezervinę uosto teritoriją papuola maždaug iki poros šimtų gyventojų. Tačiau kai kurie žmonės gali būti ir neiškeldinti, o ties jų būstais įrengtos triukšmą mažinančios priemonės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min