Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 28

H.Daktaras turėjo būti nužudytas už 50 tūkst. JAV dolerių

Atskraidintas, kad būtų įkalintas. Galbūt net visam likusiam gyvenimui. Niūrioje, pridvokusioje kameroje. Kaip Baltušis ar Vertelka, Andriušaitis ar Gaidjurgis... Kaip kelios dešimtys šalyje žinomų mafijos žmonių, vis įrodinėjančių, kad jie nekalti, tapę valdžios sąmokslo aukomis.
Henrikas Daktaras išvedamas iš teismo po nutarties paskelbimo.
Henrikas Daktaras išvedamas iš teismo po nutarties paskelbimo. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Bulgarijos žurnalistų pranešimai, kad Henrikas Daktaras Lietuvoje galėjo įvykdyti apie 30 žmogžudysčių tuomet jo artimuosius siutino. Kas ir kodėl paskleidė begėdišką melą? Tačiau sustabdyti vis labiau įsibėgėjančios kaltinimų ir įtarinėjimų lavinos nesugebėjo net jo gerai apmokamas advokatas.

Tarp melo ir tiesos. Kas iš tiesų padėjo bombą po Kauno mafijos „įžymybe“? Kas jį ir kodėl išdavė? Kai vieną dieną prieš kriminalinės policijos biuro darbuotojus Vilniuje atsisėdo neišskiriamu laikytas, nusikaltėlių pasaulyje Luro pravarde žinomas Alvydas Laurinavičius, amo neteko daugelis.

Ar gali būti, kad ištisus du dešimtmečius veikę ranka rankon Kauno mafijos senbuviai susipyko? Luro, tuo metu sieto su tarptautine narkotikų mafija, papasakotoji istorija suteikė tyrėjams naujų jėgų kibtis į Henytę. Pasipiktinęs buvusio bičiulio nepasotinamu apetitu turtams ir pinigams, vyras ryžosi su teisėsaugininkais bendradarbiauti. Mainais už laisvę.

Panašiai kaip ir dar keli itin artimi Henytės aplinkos žmonės, papasakoję pareigūnams ne vieną šiurpų faktą iš Kauno „daktarų“ gyvenimo. Nauji skandalingi liudijimai iš Henriko Daktaro bylos, pasakojimai apie rengtus pasikėsinimus į mafijos „įžymybę“ – trečiadienį, 19.40 val., publicistikos laidoje „Abipus sienos“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius