TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į galerijas vilios tekstilė

Visą gegužę bus galima apžiūrėti jaunųjų tekstilininkų sukurtus darbus.
Organizatorių nuotr. / Visą gegužę bus galima apžiūrėti jaunųjų tekstilininkų sukurtus darbus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto Tekstilės katedra uostamiesčio Kultūrų komunikacijų centre ir Baroti galerijoje pristato projektą „Studijuok tekstilės meną“.

Projekto parodose, viešose kūrybos procesuose ir eksperimentuose skleisis šiuolaikinės tekstilės meno įvairovė. Tekstilės katedra ruošia dailininkus, gebančius profesionaliai, kūrybingai ir įtaigiai naudotis tekstilės technologijų ir išraiškos būdų įvairove taikomosios, funkcinės ir konceptualiosios tekstilės srityse. Lankytojai galės įvertinti būsimų menininkų ateities kūrybines ambicijas.

„Meno rinka kinta taip greitai, kad atskirų dailės akademijos padalinių prioritetu turėtų tapti imlių naujovėms ir sugebančių prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų specialistų rengimas. Dar daugiau - sugebančių ne tik prisitaikyti, bet ir daryti įtaką meno rinkos ir sklaidos procesams. Tad vienu pagrindinių Tekstilės katedros mokymo uždavinių – parengti plačios erudicijos dailininką, sugebantį kūrybingai panaudoti turimas žinias ir praktinius įgūdžius bei gebantį nuolat tobulinti ir kelti turimas kvalifikacijas, vykdyti sudėtingas užduotis bei kritinio mąstymo pagalba įvardinti aktualias problemas, siūlyti jų sprendimo būdus“, – taip šį projektą pristatė menotyrininkė dr. Virginija Vitkienė.

Jauki, minkšta, švelni, šiurkšti, kutenanti padus, žadinanti meno jusles tekstilė Klaipėdos galerijose vyraus visą gegužės mėnesį.

Šiandien nuo 12 val. Meno kieme bus atsikleidžiamos šibori ir plangi technikų paslaptys, 18 val. atidaroma magistrantų paroda. Rytoj, ketvirtadienį, 18 val. Vita Gelūnienė skaitys paskaitą apie tekstilės bienalę Kaune, bus pristatoma šiuolaikinės tekstilės instaliacija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min