Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Ignalinos pasieniečių pasalą pateko ir bėglys, ir jo talkininkai

Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ignalinos rinktinės pasieniečių pasalą pateko penki asmenys, mėginę ištraukti griovyje atsidūrusį automobilį, kurį prieš tai buvo stabdę VSAT pareigūnai.

Ketvirtadienio naktį VSAT Ignalinos rinktinės Puškų užkardos pasieniečiai ties Ignalinos rajono Žibakių kaimu patikrinti stabdė lengvąjį automobilį „Volkswagen Vento“, teigiama VSAT pranešime.

Jį vairavęs asmuo nepakluso aiškiai išreikštam pareigūnų reikalavimui sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo. Vingiuotame kelyje bėglys lėkė beveik 100 kilometrų per valandą greičiu, tad jam pavyko pasprukti nuo jį persekiojusių pasieniečių.

VSAT pareigūnai į pagalbą pasitelkė Visagino policiją ir bendromis pajėgomis ėmėsi ieškoti „folksvageno“. Netrukus minėtas automobilis rastas nuvažiavęs nuo kelio ties Ignalinos rajono Čiapukų kaimu, už maždaug 6 kilometrų nuo tos vietos, kur jį mėgino stabdyti Puškų užkardos patruliai.

Prie likimo valiai paliktos transporto priemonės pasieniečiai naktį paliko pasalą.

Maždaug po valandos prie mašinos priėjo penki asmenys, kurie pamėgino jį išstumti iš griovio. Netikėtai pasirodę VSAT pareigūnai visą penkiukę sučiupo.

Įvykio vietoje visi sulaikytieji teigė neturį jokių asmens dokumentų. Apklausai jie buvo pristatyti į Puškų užkardą.

Išsiaiškinta, kad automobilis priklauso Visagino miesto gyventojai. Apklausos metu vienas iš sulaikytųjų – mašinos savininkės sūnus – prisipažino turįs asmens tapatybės kortelę. 23 metų vyras gyvena Visagine.

Paaiškėjo, kad jis automobiliu važiavo kaip keleivis, o „folksvageną“ vairavo sulaikytųjų tarpe esantis 26 metų Ignalinos rajono gyventojas. Nustatyta, kad vyras nuo jį stabdžiusių pasieniečių spruko dėl to, kad turi tik vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisė vairuoti traktorių.

Kiti trys sulaikytieji taip pat yra Ignalinos rajono gyventojai – 31, 23 ir 21 metų vyrai.

Asmens dokumentų neturėjusiems keturiems ignaliniečiams VSAT pareigūnai pradėjo administracines teisenas dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo.

Daug didesni nemalonumai gresia vyrui, prie lengvojo automobilio sėdusiam be vairuotojo pažymėjimo. Už tai jį nubaus policijos pareigūnai, o pasieniečiai jam dar pradėjo administracinę teiseną už nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę.

Po apklausos abu automobiliu važiavę asmenys perduoti policijos pareigūnams.

Automobilis laikinai saugomas Puškų užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ignalina
Parašykite atsiliepimą apie 15min