Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į konteinerį išmestų dvynukų gimdytoja lieka Ispanijoje

Naujagimių kūneliai 2009-ųjų gegužę buvo išmesti į konteinerį Sausio 15-osios gatvėje. Įtariamoji tuo metu buvo apsistojus gretimame name.
15min.lt nuotr. / Naujagimių kūneliai 2009-ųjų gegužę buvo išmesti į konteinerį Sausio 15-osios gatvėje. Įtariamoji tuo metu buvo apsistojusi gretimame name.
Šaltinis: 15min
0
A A

Beveik prieš porą metų į atliekų konteinerį išmestų dvynukų gimdytojos niekaip nepavyksta pargabenti į Lietuvą.

Vaikžudyste įtariama Viktorija Filiponenko lieka Ispanijoje, jos atžvilgiu išduotas Europos arešto orderis.

Kaip 15min.lt teigė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Giedrius Danėlius, sprendimas neišsiųsti V.Filiponenko išduotas, atsižvelgiant į medikų išvadas. Kūdikio besilaukianti V.Filiponenko netrukus turėtų gimdyti. Į Lietuvą ji bus pargabenta tik po gimdymo.

Uostamiesčio pareigūnai jau anksčiau tikėjosi, kad pavyks parskraidinti įtariamąją. Dėl to jie jau keliavo ir į Ispaniją, tačiau V.Filiponenko sunegalavo.

Pargabenus įtariamąją, turėtų būti sudėti visi taškai istorijoje, sukrėtusioje visą Klaipėdą.
2009 m. gegužės 4-ąją uostamiesčio Sausio 15-osios gatvėje viename konteineryje benamiai aptiko dviejų naujagimių lavonėlius. Teismo medicinos ekspertai tuomet pareiškė, kad berniukai gimė keliomis savaitėmis anksčiau. Vienas mirė per gimdymą, o kitas gimė gyvas.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Viktorija Filiponenko
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Viktorija Filiponenko

Imta ieškoti įtariamosios, o istorija dar labiau susikomplikavo, kai įtarimo strėlės smigo į vieną tauragiškę. Įvykusi DNR tyrimų klaida skaudžiai palietė šeimą – kūdikio besilaukianti moteris persileido. Dabar ji pradėjo bylinėjimosi procesą su valstybe.

V.Filiponenko buvo sulaikyta praėjusių metų gruodį Barselonoje, kai atėjo į vietos bibliotekos skyrių. Ši žinia pritrenkė klaipėdiečius, ypač, kai buvo paviešinta, jog sulaikytoji – pramogų pasaulyje žinomo DJ Geshos žmona. Pora susituokė 2005-aisiais. Nors vyriškis jau seniai nebegyvena su V.Filiponenko, skyrybų dokumentai dar nesutvarkyti. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min