Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į korupciją įsivėlusio A.Šimkaus byla pasiekė teismą

Klaipėdos savivaldybėje aukštas pareigas užėmusio A.Šimkaus byla jau pateko į teismą.
Klaipėdos savivaldybėje aukštas pareigas užėmusio A.Šimkaus byla jau pateko į teismą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį teismui perduota skandalingai išgarsėjusio Klaipėdos savivaldybės valdininko Alfonso Šimkaus byla.

Pernai rudenį teisėsaugos akiratin patekęs buvęs Klaipėdos Miesto ūkio plėtros departamento direktorius A.Šimkus įtariamas priėmęs kelis stambius kyšius.

Kaip trečiadienį „15min” sakė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ignas Laucius, teismui perduota tik dalis bylos.

„Įtariami yra trys asmenys – du iš statybos įmonių bei buvęs valdininkas. Tačiau ištirti ne visi epizodai – dar negavome visų specialistų išvadų. Sunku pasakyti, kada bus ištirta likusi bylos dalis – gal po kelių mėnesių“, – svarstė I.Laucius.

Įtariama, kad A.Šimkus iš bendrovės „Klaipėdos keliai“ gavo 120 tūkst. litų vertės automobilį VOLVO S60, o „Klaipėdos želdiniai“ jam „padovanojo“ 55 tūkst. vertės automobilį „TOYOTA RA4”. Taip pat įtariama, kad bendrovė „Hidrostatyba” nemokamai už 132 tūkst. litų suremontavo butą Palangoje, nupirko buitinės technikos bei baldų. Kyšių sąraše buvo įtrauktas ir 9 tūkst. litų vertės antkapio paminklas. Taip pat kelis kartus nemokamai įpilta į jo automobilį degalų.

A.Šimkui buvo pareikšti įtarimai galimu piktnaudžiavimu tarnyba, reikalavimu duoti kyšį, dokumentų klastojimu ir patikėto svetimo turto pasisavinimu.
 

Komentarai
Temos Korupcija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min