Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 09:56

Į kosmoso konferenciją atvykstantis JAV astronautas ieškos savo šaknų Lietuvoje

Kai į kosmoso konferenciją SEMWO Vilniuje atvykstantys užsienio svečiai laisvu laiku lankys turistams įdomias vietas, vienas jų, legendinis astronautas Karolis Josephas Bobko – Bo, viešnagės Lietuvoje metu planuoja atlikti ir dar vieną, jam asmeniškai svarbią, kelionę.

Astronautas lankysis Kėdainių rajone – ten, iš kur kilusi jo motina ir kur atvedė gyvų giminaičių paieškos.

SEMWO konferencijos organizatorių teigimu, garsaus JAV „Space Shuttle“ misijų vado K.J.Bobko – Bo, ir kito kosmonauto, SSRS kosmonautų būrio „Buran“ vado Igorio Volko, dalyvavimas į renginį pritraukė nemažai dalyvių. Jei verslo įmonių, dirbančių aukštųjų technologijų srityje, atstovai registravosi dėl pragmatinių ir ,,žemiškų“ tikslų – galimybės susitikti su kosmoso organizacijų ir kompanijų atstovais iš viso pasaulio, tai tuos, kurie kosmosu domisi  neprofesionaliai, paskatino smalsumas.

Vienoje vietoje išvysti du astronautus, atstovaujančius didžiausiems to laikmečio (XX amžiaus septinto–aštunto dešimtmečio) konkurentams kosmoso srityje – itin reta galimybė. Svečiai lapkričio 17 d. popietę skaitys pranešimus apie kosmines programas, kurių ilgamečiai dalyviai buvo, o išvakarėse – lapkričio 16 d. 15 val. į visus dominančius klausimus atsakys spaudos konferencijos metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min