Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 13:17

Į Latvijos pasienį išvyksta humanitarinė pagalba Lietuvos vairuotojams

Pasienis
LŽ nuotr. / Pasienis
Vežėjų asociacija „Linava“ siunčia humanitarinės pagalbos autobusą su maisto ir vandens kroviniu Lietuvos vilkikų vairuotojams, jau keletą parų stovintiems Latvijos pasienyje.

Apkaltinusi Latvijos vežėjus dėl nesumokėtų muitų už krovinius Rusijos muitinė ėmė itin griežtai tikrinti šios šalies vežėjus, todėl pasienyje kartu su latviais įstrigo ir niekuo dėti mūsų šalies vežėjai.

„Po šiandieninio mūsų pokalbio su Latvijos vežėjų asociacijos „Latvijas auto“ vadovybe aiškėja, kad Rusijos muitinė sankcijų atšaukti artimiausiu metu kaimyninės šalies vežėjams nežada. Vakar jų derybos nebuvo sėkmingos. Šis savaitgalis ir kitos savaitės pradžia bus sunkūs mūsų vilkikų vairuotojams įstrigusiems Latvijos-Rusijos pasienyje, tad nusprendėme nedelsiant siųsti pagalbą – maisto ir vandens siuntą maždaug 250 vairuotojų.“, – teigia Algimantas Kondrusevičius, Lietuvos vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas.

Vakarop maisto daviniai skirti vairuotojams su duonos, konservų, sausų sriubų, kavos ir vandens atsargomis išvyks iš Vilniaus į Terechovo pasienio postą Latvijoje, kur susiformavo daugiau kaip 500 vilkikų eilė. Savaitgaliais paprastai padidėja sunkvežimių gabenančių krovinius skaičius ir formuojasi dar didesnės jų eilės.

Asociacija „Linava“ vežėjams rekomendavo vengti gabenti krovinius per Latvijos-Rusijos pasienio postus, pasirinkti alternatyvius kelius bei papildyti degalų ir maisto atsargas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min