Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą įvežtas nesaugus mėsos gaminių marinatas nepanaudotas ir bus saugiai sunaikintas

Turgavietėse užfiksuojama vis mažiau pažeidimų. Tai lemia ir akylesni, geriau savo teises žinantys pirkėjai.
15min.lt nuotr. / Turgavietėse užfiksuojama vis mažiau pažeidimų. Tai lemia ir akylesni, geriau savo teises žinantys pirkėjai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja apie skubų tyrimą dėl informacijos, kad į Lietuvą įvežta 350 kg nesaugaus aliejinio prieskonių mišinio mėsos pusgaminiams ruošti.

Tyrimas pradėtas gavus pranešimą Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF. Jame informuojama, kad Vokietijos įmonės pagamintame aliejiniame mėsos gaminių marinate nustatyta teršalo benzo(a)pireno koncentracija, viršijanti leistiną normą. Vilniaus miesto VMVT pareigūnams patikrinus Lietuvos ir Vokietijos didmeninės prekybos įmonę UAB „Lay Baltija“, jos sandėlyje rasta 220,5 kg aliejinio prieskonių mišinio „Marinol Eco BBQ“, skirto įvairiems mėsos pusgaminiams ruošti. Taip pat nustatyta, kad 129,5 kg buvo parduota UAB „Palink“. 

Kaip pareigūnus informavo UAB „Lay Baltija“ atstovai,  įmonė, iš tiekėjų gavusi informaciją apie nesaugų aliejinį prieskonių mišinį „Marinol Eco BBQ“, nedelsdama ėmėsi būtinų veiksmų, kad nesaugus maisto produktas mėsos gaminiams ruošti nebūtų vartojamas ir kaip galima greičiau grąžintas įmonei.

Vilniaus miesto VMVT sprendimu UAB „Lay Baltija“ uždrausta platinti ir nurodyta šį maisto produktą saugiai sunaikinti. Įmonės direktoriui už nesaugaus produkto platinimą skirta administracinė bauda.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min