Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 3d. 06:49

Į Majamį – su kuklesniais suvenyrais

Majamyje vykstanti kruizų paroda yra didžiausia pasaulyje. Joje uostamiesčio atstovai dalyvauja jau ne vienerius metus.
Klaipėdos TIC nuotr. / Majamyje vykstanti kruizų paroda yra didžiausia pasaulyje. Joje uostamiesčio atstovai dalyvauja jau ne vienerius metus.

Klaipėdos turizmo sektoriaus atstovai kitą savaitę iškeliauja į didžiausią pasaulyje kruizų parodą Majamyje. Ji vyks kovo 16-19 dienomis. Tvirtinama, kad šioje parodoje, net ir sunkmečiu, dalyvauti tiesiog privalu, tačiau šiemet ruošiami kuklesni suvenyrai.

„Keliausime su gana slogiomis nuotaikomis. Džiugu, kad parodoje dalyvaus iš tiesų nemažai kruizinių laivų atstovų, bet sunkmetis trukdo parodoje dalyvauti daugiau bendrovių iš Lietuvos. Šiemet į parodą vyksime keturiese – atstovausime turizmo centrui, vyks Valstybinės jūrų uosto direkcijos, bendrovės „Klaipėdos laivų remontas“ ir turizmo agentūros „Klaipėdos mėja“ atstovai. Anksčiau į parodas vykdavo daugiau turizmo agentūrų, laivų agentų. Šiemet visų galimybės ribotos“, – pasakojo Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Profesionalų paroda

Pasak jos, šią parodą, net ir atslinkus sunkmečiui, ignoruoti būtų labai pavojinga. „Tai tokia paroda, kurioje jei nepasirodai vienus metus, iškart galvojama, kad uoste yra didžiulių problemų. Kruizų linijos gali labai greitai išbraukti miestą iš galimų krypčių sąrašo. Tai profesionalų paroda, kurią dar vadiname veidų paroda, nes net nerekomenduojama, kad keistųsi į Majamį vykstantys žmonės. Taip jau yra, kad kruizų ir šalių atstovai ieško vieni kitų“, – sakė direktorė.

Pasak jos, geriausias ilgalaikio bendradarbiavimo pavyzdys – derybos su kruizų kompanija „Princess Cruises“. Po trejų metų bendravimo šiemet į Klaipėdą pirmą kartą užsuks šios kompanijos kruizai.

Kuklesnės dovanos

„Šiemet viskas lieka taip pat, tik turime mažiau lėšų suvenyrams. Prašome subsidijos iš Ūkio ministerijos, tikimės, kaip ir kasmet, gauti apie 30 tūkst. Lt. Stendo įranga, ploto nuoma atsieis apie 45 tūkst. Lt, o kur dar kelionė, suvenyrai. Kitas išlaidas padengiame kartu su uosto direkcija“, - sakė R.Savickienė. Ji teigė, kad šiemet, kaip ir anksčiau, kaip vaišės į Majamį keliaus šakočiai, lietuviška dešra. „Anksčiau veždavomės marškinėlių, įvairesnių suvenyrų. Šiemet vešimės smulkmenas – rašiklių, dar kažko“, – sakė R.Savickienė.

Kol kas dar nežinia, ar turizmo atstovai finansiškai bus pajėgūs dalyvauti prestižinėje kruizų parodoje Hamburge. Ji vyks rudenį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min