Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 28d. 11:35

Į mero sostą sugrįžęs Andrius Kupčinskas: „Žalgirio“ arena baigta, atėjo laikas Laisvės alėjai

Antrą kartą meru išrinktas Andrius Kupčinskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antrą kartą meru išrinktas Andrius Kupčinskas

Kauno miesto vairą iš praėjusią savaitę nuversto Rimanto Mikaičio perėmęs Andrius Kupčinskas praėjusį ketvirtadienį tarybos nariams pristatė savo viziją, kokie svarbiausi darbai laukia miesto artimiausiu metu.

„Pastarųjų dienų įvykius vertinu kaip sveikos logikos ir teisingumo ženklą. Nes tai, kas įvyko po vasario 28 d., atspindėjo rinkėjų nuotaikas ir daugelio jų lūkesčius. Ir tai, kas įvyko balandžio 13-osios naktį, labai papiktino mūsų miesto bendruomenę. Todėl tos nakties ir kito ryto įvykius laikau nesusipratimu. Džiaugiuosi, kad sveikas protas nugalėjo“, – ketvirtadienį vykusio tarybos posėdžio metu kalbėjo politikas.

Visą praėjusią kadenciją mero pareigas ėjęs A.Kupčinskas nepaisant sėkmingai susiklosčiusių vasario mėnesio pabaigoje vykusių savivaldybių tarybų rinkimų buvo nustumtas nuo valdžios. Vis tik šešias politines jėgas suvienijusi koalicija ilgainiui ėmė braškėti, ir tuo pasinaudoję konservatoriai subūrė naują valdančiąją daugumą.

„Vienu iš svarbiausių prioritetinių darbų privalo tapti Laisvės alėjos rekonstrukcija. Tai yra miesto vizitinė kortelė, todėl dabar, kai užbaigta „Žalgirio“ arena, Laisvės alėjos atnaujinimas gali tapti šios kadencijos miesto tarybos veiklos kertiniu akmeniu“, – pabrėžė A.Kupčinskas.

Į miesto mero postą sugrįžęs 36 metų politikas taip pat akcentavo siekį išpainioti Kaune įsitvirtinusį energetinį monopolį.

„Kitas mūsų uždavinys – sudaryti kuo daugiau šildymosi alternatyvų, kad Kaune būtų sutraukytas energetinis monopolis. Šilumos kainas tikrai galima sumažinti, – tvirtino meras. – Pirmiausia ketinu imtis nežinia kodėl užstrigusių, per paskutinį pusmetį supolitizuotų projektų, kuriems buvo parodyta raudona šviesa. Viliuosi, kad dar ne viskas prarasta į miesto šilumos gamybą integruojant Petrašiūnų elektrinę su biokuru kūrenamais katilais.“

A.Kupčinskas taip pat pabrėžė planus iš esmės rekonstruoti pagrindines Kauno miesto gatves: „Magistralinių gatvių rekonstrukcijai teks pasitelkti ne tik Europos Sąjungos struktūrinius fondus, bet ir privataus kapitalo lėšas.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min