Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į mero V.Navicko jubiliejų vyko tarnybine mašina

V.Navickas sakė nepastebėjęs, jog kolegos į jo šventę būtų atvykę tarnybiniu transportu.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / V.Navickas sakė nepastebėjęs, jog kolegos į jo šventę būtų atvykę tarnybiniu transportu.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniaus merui Viliui Navickui ši savaitė ypatinga – trečiadienį atšventė 50-metį. Nors šventės šeimininkas tikina, kad tądien visi svečiai į restoraną atvyko savu transportu, savivaldybės administracijos direktorius ir vienas vicemeras neatsispyrė pagundai pasinaudoti tarnybiniu automobiliu.  

„15min“ žiniomis, mero pavaduotojas Romas Adomavičius ir administracijos direktorius Vytautas Milėnas trečiadienio vakarą buvo pastebėti iš mero jubiliejaus vakarėlio išvažiuojantys tarnybiniu transportu. V.Milėnas tarnybiniu automobiliu „Volkswagen Passat“ iš Valakampiuose, restorane „Riviera“, vykusio pokylio nuvežė R.Adomavičių iki miesto savivaldybės, o paskui pats nuvažiavo namo.Jei iš tikrųjų kažkas pasinaudojo tarnybiniu transportu, tai tikrai blogai, – sakė meras.

Sostinės meras V.Navickas „15min“ sakė nepastebėjęs, jog savivaldybės darbuotojai į jo jubiliejaus šventę būtų atvažiavę tarnybiniu transportu. „Kiek mačiau, visi atvažiavo arba savo automobiliais, arba taksi. Tačiau, jei iš tikrųjų kažkas pasinaudojo tarnybiniu transportu, tai tikrai blogai, vertinu neigiamai“, – komentavo meras.

R.Adomavičius vakar su „15min“ kalbėti nepanoro, o vėliau mobilųjį telefoną apskritai išjungė. V.Milėnas iš pradžių žadėjo pakomentuoti situaciją ir prašė perskambinti vėliau, bet po valandos neatsiliepė nei mobiliuoju, nei stacionariu darbo telefonu.

Vilniaus miesto tarybos opozicijos lyderis Gediminas Rudžionis teigė, jog nei jis, nei jo kolegos apskritai nieko negirdėjo apie mero gimtadienį. „Jis nesakė, kad jo gimtadienis, ir mūsų nekvietė. Kaip gaila, kad neteko pasveikinti. Tikrai opozicija būtų prisidėjusi prie sveikinimų. Gaila, kad meras toks atsiskyręs ir gimtadienį švenčia uždarame būryje, be opozicijos“, – kalbėjo „tvarkietis“ G.Rudžionis.

Paprašytas įvertinti faktą, kad mero pavaldiniai į jo gimtadienį vyko tarnybiniu transportu, G.Rudžionis neskubėjo smerkti. Jis svarstė, galbūt meras išsikvietė R.Adomavičių ir V.Milėną į restoraną darbo reikalais. Tokiu atveju, anot G.Rudžionio, tarnybinės mašinos naudojimas būtų pateisinamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min