Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Mikos koncertą suplaukė minios gerbėjų (atnaujinta 12.43 val., nuotraukos, video)

Mikos šėlsmas
A.Pelakausko nuotr. / Mika sekmadienį kaitino publiką Klaipėdoje.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdoje Jūros šventės paskutinį vakarą, sekmadienį, britų atlikėjo Mikos koncertas sutraukė būrius jaunų gerbėjų.

Kruizinių laivų terminale nusidriekė eilės šios garsenybės gerbėjų. Dauguma jų – paaugliai. Užsimiršę jie bandė įsinešti į terminalą gaiviųjų gėrimų, tačiau čia pat apsaugininkai gėrimus atimdavo. Netrukus prie praėjimo susidarė nemenka plastikinių butelių ir skardinių krūva.

Dėl Mikos koncerto Klaipėdoje buvo pakoreguotas eismas. Keltai keleivius į Smiltynė kėlė ne iš Kruizinių laivų terminalo, o iš Naujosios perkėlos. Keleiviai iš perkėlos į senamiestį prie Klaipėdos laivų remonto įmonės buvo vežami autobusais, kur paprastai stovi traukinukas. Smalsuoliai, tikėjęsi pamatyti koncertą nuo Šiaurinio rago, turėjo nusivilti, nes šis buvo užtvertas. 

Pats Mika į Klaipėdą iš Vilniaus atvažiavo likus maždaug pusantros valandos iki koncerto. Jo grupė ir lydintis personalas atvky dvie dideliais autobusais ir sunkvežimiu, kuris gabeno scenos įrangą ir dekoracijas.

Pirmieji koncertą apšildė britai „Piranija“, po jų į sceną lipo lietuvaičiai „InCulto“. Šie savo šiųmetės „Eurovizijos“ konkurso daina „Eastern European Funk“ gerokai išjudino publiką. „InCulto“ džiaugėsi gavę galimybę groti prieš Mikos koncertą ir tikino, kad šis koncertas jiems – vienas iš geriausių.

Po „InCulto“ į sceną lipo „Skamp“ trijulė. Šiems baigus dainuoti, apie 22 val. scenoje pasirodė personalas, kuris ėmėsi ruoštis taip laukiamo ekscentriškojo Mikos pasirodymui: kabino masyvias dekoracijas, ruošė aparatūrą. Netrukus scena buvo papuošta stilizuotais medžiais ir kapinaičių kryžius primenančiomis instaliacijomis, apkaišytomis saulėgrąžomis.

Mika nustebino gerbėjus scenoje pasirodęs apsirengęs jūreiviška apranga.  Jūreiviškomis jungų kepuraitėmis buvo pasipuošę ir jam pritariantys muzikantai bei vokalistė.

Energingai pradėjęs vakarą Mika iš karto atliko savo garsiausią hitą, padėjusį jam išgarsėti, – „Relax (Take it Easy)". Visas pasirodymas priminė cirko performansą, šokėjos užsidėjusios milžiniškas kaukes, vaizduojančias kaukoles. Prie pat scenos iškilo kelių metrų dydžio balionas – moteriškas batelis, kuris netrukus buvo pašalintas, nes užstojo vaizdą. 

Mika su publika pasisveikino lietuviškai. Pasakęs „Labas vakaras", jis juokais atsiprašė už prastas lietuvių kalbos žinias. Viso koncerto metu Mika stengėsi su publika bendrauti lietuviškai, ir pats, tarsi nustebęs, kad jam pavyksta, juokėsi. Kartą jis išbėrė visą sakinį lietuvių kalbą, sakydamas: "Aš noriu jums pristatyti savo grupę".  

Energingasis atlikėjas šėlo po visą sceną, netgi užsilipo ant pianino. Jis kelis kartus keitė aprangą, naująją dainą „We are Golden“ atliko avėdamas aukso spalvos sportinius batelius. Dainą „Lolipop“ Mika atliko grodamas didžiuliais metaliniais konteineriais. Scenoje šokėjai vis keitė kaukes, kurdami dinamišką pasirodymą. „Išprotėjęs maskaradas“, – koncertui epitetą skyrė žiūrovė.

Prieš atliekant hitą „Grace Kelly“, iš esmės pasikeitė scenografija – scena pražydo milžiniška gėlių užsklanda. Mika šią dainą atliko pasipuošęs gėlėmis dekoruota  skrybėle.Iki paskutiniųjų akordų britas išlaikė sprogstamąją energiją – siautėjo scenoje lyg viesulas. Iš proto ėjo ir publika.

Pasibaigus koncertui, minia skirstėsi lėtai. Prie scenos užkulisų budėjo ir Mikos autografo tikėjosi ištikimiausi šio atlikėjo gerbėjai. Griežta apsauga praleido tik 15 gerbėjų, likusiems teko nusivilti – Mika nepasirodė. Po gero pusvalandžio, apie 1 val. nakties britų atlikėjas ir visa jo lydinti komanda išvyko ilsėtis į viešbutį.

Pirmadienį Mika ketina koncertuoti Rygoje.

VIDEO: 15min.lt: Mikos koncertas Klaipėdoje
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min