Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 27d. 23:17

Į mobilųjį patikros punktą Kėdainiuose žmones veža jau du specialūs automobiliai

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos darbas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos darbas

Kėdainių rajono savivaldybė išnuomojo antrą automobilį pavėžėti rajono žmonėms, susirgusiems arba įtariantiems, kad serga koronaviruso infekcija. Dabar yra dvi transporto priemonės, kuriomis gali pasinaudoti žmonės, neturintys jokių kitų galimybių nuvykti PGR tyrimams į mobilųjį patikros punktą ar Karščiavimo kliniką.

Nuo kovo vidurio iš viso šia paslauga pasinaudojo 118 asmenų, iš jų 68 vežti lapkričio mėnesį. Žmonių pavėžėjimas savivaldybėje organizuotas dar kovo mėnesį, prasidėjus pirmajam karantinui.

Buvo paruoštas automobilis, apmokyti vairuotojai, lydintys asmenys, kaip elgtis, kokių saugumo priemonių laikytis teikiant šią paslaugą. Kiekvieną kartą jiems išduodamos apsaugos priemonės, automobiliai nuolat vėdinami ir dezinfekuojami.

Pastaruoju metu ypač išaugus šios paslaugos poreikiui nuspręsta išnuomoti dar vieną automobilį. Taigi, nuo lapkričio 26 d. asmenis veža jau du specialūs automobiliai. Viename iš jų yra galimybė pervežti ir gulintį ligonį.

Šiuo metu tenka ne tik pavėžėti žmones į mobilųjį tyrimų punktą ar Karščiavimo kliniką, bet ir parvežti iš ligoninių į namus.

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min