TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į paskutinę kelionę palydimas žuvęs Seimo narys Juozas Palionis

Juozas Palionis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Į paskutinę kelionę palydimas Juozas Palionis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Nemajūnų kaimo kapinėse amžinojo poilsio atgulė pirmadienį tragiškai avarijoje Prienų rajone žuvęs Seimo narys Juozas Palionis.

Velionis buvo pašarvotas Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Mažojoje salėje. Karstas išneštas šiandien 12 valandą.

Pagerbti žuvusiojo atvyko artimieji, Prienų gyventojai, socialdemokratų partijos, kuriai priklausė ir žuvusysis, pirmininkas Algirdas Butkevičius, daug Seimo narių: Česlovas Juršėnas, Birutė Vėsaitė, Egidijus Vareikis, Vida Marija Čigriejienė, Algimantas Salamakinas, Jonas Jagminas, buvęs socialdemokratų premjeras Adolfas Šleževičius.

Į Nemajūnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčią, kurioje aukotos šventos mišios, sunkiai tilpo visi autobusais, automobiliais gausiai suvažiavę žmonės. Jų suneštus vainikus ir gėles laidojimo biuro darbuotojai vos sutalpino į kelis mikroautobusus.

J.Palionis Seime dirbo trečią kadenciją iš eilės nuo 2000 metų. Jis buvo išrinktas Prienų vienmandatėje apygardoje. Politikas sovietmečiu yra buvęs Komunistų partijos narys, 1998–2004 metais buvo Naujosios sąjungos (socialliberalų) narys, nuo 2004-ųjų priklausė socialdemokratų partijai. J.Palionis buvo vedęs, turėjo sūnų ir dukterį.

Parlamentaro J.Palionio vairuojamas automobilis „Toyota Corolla“ pirmadienį išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir pateko į kraupią kaktomušą su sunkvežimiu. Parlamentaras, kuriam buvo 60 metų, žuvo vietoje. Jo palaikus ugniagesiai gelbėtojai iš nuolaužų traukė visą valandą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min