Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į pirmą klasę – per Švietimo skyrių

Rugsėjo 1-osios šventė
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Rugsėjo 1-osios šventė
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius baigia rengti moksleivių priėmimo į bendrojo lavinimo mokyklas tvarką, pagal kurią vaikai į pirmąsias mokyklų klases bus priimami centralizuotai – per Švietimo skyrių.

„Jei pritars Savivaldybės taryba, nuo balandžio pirmosios būsimųjų pirmokų tėvai turės kreiptis į mūsų skyrių ir pateikę vaiko gimimo liudijimą, sveikatos ir gyvenamosios vietos deklaravimo pažymas rašyti prašymus priimti į vieną ar kitą mokyklą. Pasirinkus ugdymo įstaigą pagal gyvenamąjį mikrorajoną, vaikui išsyk bus garantuota mokymosi vieta. Pasirinkus ne gyvenamąjį mikrorajoną aptarnaujančią mokyklą, joje bus pasiūlyta mokytis esant laisvų vietų. Apie tai tėvai bus informuoti iki birželio 1-osios. Tuomet jie galės spręsti – vesti vaiką į savo mikrorajono mokyklą ar rinktis tą, kurioje dar yra laisvų vietų. Apie visas mieste esančias laisvas vietas informaciją surinks Švietimo skyrius“, – sako Švietimo skyriaus vyr. specialistas Eugenijus Kuchalskis.

Savarankiškai pirmokus priims tik neturinčios aptarnaujamų mikrorajonų katalikiškos pakraipos įstaigos – K.Paltaroko gimnazija ir A.Lipniūno vidurinė mokykla, iki naujų mokslo metų pradžios turinti tapti pagrindine, praneša Panevėžio miesto savivaldybė.

„Miesto mokyklose laukiame ir Panevėžio rajono vaikų. Jie galės rinktis laisvų vietų turinčias įstaigas“, – teigia E.Kuchalskis.

Tikimasi, kad naujoji priėmimo į pirmąsias klases tvarka užtikrins šio proceso skaidrumą, optimalų klasių užpildomumą, padės reguliuoti moksleivių srautus. Be to, Švietimo skyrius tėvams galės suteikti visą informaciją apie laisvas vietas mokyklose.

2008-2009 mokslo metais pirmose miesto ugdymo įstaigų klasėse mokėsi 930 moksleivių, rudenį planuojama sulaukti 950 pirmokų.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Mokykla Panevėžys
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min