Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 12d. 14:36 , atnaujinta: 2012 sausio 12d. 16:31

Laimutė Stankūnaitė: „Viskas yra baisu“

Laimutė Stankūnaitė
BFL nuotr. / Laimutė Stankūnaitė

Ketvirtadienį apie 14 valandą į Kauno miesto vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko Laimutė Stankūnaitė.

Su dukterį iš globėjos Neringos Venckienės mėginančia atgauti L.Stankūnaite į komisariatą atvyko ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovė Janina Dabašinskienė, Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Daugėlienė, su mergaite bendraujantys psichologai. 15min.lt žiniomis, buvo kviesta ir mergaitės globėja Neringa Venckienė, tačiau ji nepasirodė.

Taip pat pakviesta buvo ir Garliavos šeimos klinikos vadovė, gydytoja Asta Šileikienė. Ji atvyko su dviem kolegėmis. Praėjusį pirmadienį šioje gydymo įstaigoje siautėjo N.Venckienė.

Niekas iš susirinkusiųjų nekomentavo, kodėl buvo sušauktas susirinkimas. B.Daugėlienė tik pasakė, kad visi susirinko aptarti, kaip geriau ginti mergaitės interesus. Ar pavyko ką nors nuspręsti – nežinia. L.Stankūnaitė, išeidama iš susirinkimo, į klausimą, kaip viskas vyksta, atsakė trumpai: „Viskas baisu“.

A.Šileikienė savo žodžių neišsižada

Kalbiausia buvo pirmoji susirinkimą apie 15.30 val. palikusi A.Šileikienė. Ji dar kartą patvirtino žiniasklaidai jau išsakytą komentarą apie skandalingą N.Venckienės elgesį pirmadienį Garliavos šeimos klinikoje. Ji sakė, kad N.Venckienė ir jos teta Audronė Skučienė elgėsi agresyviai, kėlė balsą, o mergaitė net keturias valandas turėjo klauystis užgauliojimų.

A.Šileikienės teigimu, policijos pareigūnus buvo būtina kviesti, nes kitaip suvaldyti situaciją buvo neįmanoma.

„Kreipiausi į Teisėjų etikos komisiją, kad gydymo įstaigoje filmuoti, fotografuoti be raštiško vadovo
sutikimo negalima. Turime raštišką įrodymą, kad N.Venckienė reikalavo skirti mokymą namuose. Ji meluoja, kad prašė tik pažymos apie sveikatą, turime jos raštišką prašymą“, – emocingai kalbėjo A.Šileikienė.

Netikėtai įtraukta į D.Kedžio istoriją, A.Šileikienė pabrėžė, kad „visi turėtume padėti tašką ir remtis faktais. Lietuva tapo šios istorijos epicentru. Vardan ramybės kviečiu susitelkti“. Garliavos šeimos klinikos vadovė patvirtino, kad nuo šios savaitės N.Venckienė ir jos globotinė nebėra šios gydymo įstaigos klientės. Jos pasirinkimo kitą kliniką.

Dukra nebuvo perduota antstolei

15min.lt primena, kad N.Venckienė buvo įpareigota mergaitę trečiadienio popietę policijos patalpose perduoti antstolei Sonatai Vaicekauskienei. Pastaroji pagaliau turėjo įvykdyti gruodžio 16 d. Kėdainių apylinkės teismo sprendimą grąžinti vaiką motinai L.Stankūnaitei. Tačiau padėtis nepasikeitė – mergaitė iš Venckų namų niekur neišvyko, nes D.Kedžio artimųjų teigimu, ji nenori grįžti gyventi pas mamą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min