Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 15:09 , Atnaujinta: 2019 gegužės 22d. 16:28

Į rinkimų kampaniją įsitraukė D.Nausėdienė – vyrui jau pelnė Ž.Pinskuvienės paramą

Diana Nausėdienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Diana Nausėdienė

Trečiadienį kandidato prezidento rinkimuose Gitano Nausėdos žmona apsilankė Širvintose. Susitiko ne tik su savivaldybės gyventojais, bet ir su Širvintų mere Živile Pinskuviene. Pastaroji po susitikimo 15min pranešė antrajame rinkimų ture tikrai balsuosianti už G.Nausėdą. O jo žmonos vizito nuotraukos paskelbtos ne asmeninėje merės, o savivaldybės feisbuko puslapyje be jokios nuorodos į politinę reklamą.

„Meilė ir žmonės“ – taip į užduotą klausimą „Kas Jums yra svarbiausia“ atsakė kandidato į Lietuvos Respublikos Prezidentus Gitano Nausėdos žmona Diana – nuoširdumu ir paprastumu spinduliuojanti moteris, ypatingą dėmesį skirianti socialinei politikai. Šiltas ir atviras pokalbis su Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos, Trečiojo amžiaus universiteto, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Širvintų bendrijos, bibliotekos, kultūros, kaimo bendruomenių atstovais“, – štai tokiu įrašu pasidalijo Širvintų rajono savivaldybė savo feisbuko puslapyje.

Prie įrašo pažymėtas ir G.Nausėda, nors jo susitikimuose nebuvo. Jokios užuominos, kad tai – politinė reklama. Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė sako, kad per vizitą apie rinkimus nė žodžiu nekalbėta.

Ji sako, kad džiaugiasi, jei Širvintose apsilanko bet kuris kandidatas. Merės teigimu, prieš pirmą prezidento rinkimų turą čia viešėjo premjeras Saulius Skvernelis, o užvakar telefonu sulaukta prašymo priimti D.Nausėdienę.

Tai ir padaryta. Kandidato žmona, kaip sakė merė, apsilankė pasikalbėti apie socialines problemas.

„Žmona kaip ir norėjo atvykti į Širvintas. Kaip matėme viešojoje erdvėje, ji važinėja po Lietuvą, kalbasi, diskutuoja socialiniais tais klausimais ir būtent jų noras buvo atvažiuoti ir pasikalbėti rajone apie šitą sritį. Mums labai džiugu ir malonu, kad dar kam nors rūpime“, – kalbėjo Ž.Pinskuvienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Živilė Pinskuvienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Živilė Pinskuvienė

Širvintų merė neslėpė, kad pati tikrai balsuos už G.Nausėdą.

„Ką reiškia: ar jūs remsit, ar jūs palaikysite? Sakykim, aš kaip žmogus, kaip Živilė Pinskuvienė, tai sakau, kad taip, tikrai balsuosiu už G.Nausėdą, o bet kuris kandidatas, antra pusė, kuriems rūpi socialiniai reikalai ar kažkokie kiti, kas atvažiuos, aš dar prieš mėnesį sakiau vienoje televizijos laidoje: tikrai visi bus priimti ir Širvintų rajono durys atviros yra visiems“, – sakė ji.

Sakykim, aš kaip žmogus, kaip Živilė Pinskuvienė, tai sakau, kad taip, tikrai balsuosiu už G.Nausėdą.

Pastaruoju metu feisbuke pradėjo plisti ir agitacinės žinutės, raginančios balsuoti už G.Nausėdą, nes tuo pačiu bus išrinkta ir Lietuvos pirmoji ponia – D.Nausėdienė.

Štabas: su rinkimais išvykos nesusijusios

G.Nausėdos rinkimų štabo komunikacijos vadovas Aistis Zabarauskas nurodė, kad D.Nausėdienė jau maždaug mėnesį vyksta į Lietuvos regionus, kur domisi socialinės atskirties ir socialinės rūpybos klausimais. Ji lankosi senelių namuose, vaikų namuose, neįgaliųjų užimtumo centruose, socialinės globos centruose, krizių centruose, pagalbos šeimai namuose.

„Rugsėjo mėnesį vyrui paskelbus, kad jis ryžtasi kandidatuoti, pagrindiniai akcentai ir buvo – žmogus ir tylioji Lietuva. Pati tyliausia ir yra ta nuskriaustoji socialiai, atskirtoji Lietuvos dalis. Jai labiausiai reikia artimo santykio, tiesaus žvilgsnio, nuoširdaus dėmesio. Mano tikslas – būti šalia, jausti, kuo gyvena jie patys, su kokiomis problemomis susiduria žmonės, padedantys jiems kovoti su ta socialine atskirtimi“, – 15min teigia D.Nausėdienė.

Anot štabo, susitikimų metu jokia agitacija – nei žodinė, nei vaizdinė – nevykdoma. Prasidėjus išankstiniam balsavimui lankomos ir tos vietos, kurių gyventojai ir personalas jau yra balsavę. Dalies vizitų metu taip pat susitinkama su regiono vadovybe. Politinės paramos nėra prašoma, vienintelė tema, kuria kalbama – socialinė rūpyba ir atskirtis.

„Jeigu likimas lems taip, kad rinkėjai atiduos savo balsus už G.Nausėdą, tuomet ir man atsiras atsakomybė ir pareigos. Du gali daugiau nei vienas. Sulaukusi to lemtingo momento noriu būti pasiruošusi imtis atsakomybės ir konkrečių darbų socialinėje srityje“, – teigia D.Nausėdienė.

Iki šiol, štabo duomenimis, kandidato žmona aplankė Marijampolę, Visaginą, Prienus, Ukmergę, Panevėžį, Alytų, Telšius, Plungę, Varėną, Jonavą, Anykščius, Zarasus, Pabradę, Raseinius, Kėdainius, Trakus, Švenčionis, Klaipėdą, Mažeikius, Ignalinos rajoną, Naująją Akmenę, Kauną, Širvintas. Dar numatomi vizitai į Kauno rajono socialinės rūpybos įstaigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min