Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 21d. 15:48

Į rinkimus uostamiesčio konservatorius ves N.Puteikis

N.Puteikis
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / N.Puteikis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Klaipėdos miesto nariai šį sekmadienį slaptu balsavimu skyriaus pirmininku dvejiems metams išrinko Naglį Puteikį.

Jis gavo 189 skyriaus narių balsus. Antrasis kandidatas Paulius Martinkėnas surinko 27 balsus.

Skyriaus narių susirinkime taip pat buvo patvirtintas galutinis kandidatų savivaldos rinkimuose sąrašas.

Į jo dešimtuką nepateko keturi iš penkių dabartinių savivaldybės tarybos narių – V.P.Mickus, M.Usonis, K.Gabšys ir E.Odebrecht.

Kandidatų dešimtuke partijos nariai panoro matyti ir du nepartinius kandidatus – teisininkę Z.Šličytę ir chirurgą G.Kundrotą.

Į rinkimus uostamiesčio konservatorius ves jau anksčiau išrinktas sąrašo lyderiu dabartinis savivaldybės tarybos narys Naglis Puteikis.

Antroje sąrašo pozicijoje atsidūrė daugiausia skyriaus reitingo balsų surinkusi viena iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigėjų Klaipėdoje, buvusi Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo narė teisininkė Zita Šličytė.

Trečioji vieta sąraše atiteko partijos senbuviui, vienam iš konservatorių partijos Klaipėdoje steigėjų Arūnui Barbšiui, ketvirtoji – Klaipėdos universiteto Gamtos mokslų ir matematikos fakulteto dekanui profesoriui Petrui Grecevičiui, penktoji – politinių kalinių ir tremtinių atstovui Jonui Milieriui, šeštoji – choro „Aukuras“ vadovui Alfonsui Vildžiūnui, septintoji – Jaunųjų konservatorių atstovui Michailui Denisenko, aštuntoji – pirmosios Klaipėdos miesto tarybos nariui, aktyviam to meto sąjūdininkui Vytautui Lupeikai, devintoji – Pasauliečių pranciškonų ordino tarptautinės tarybos Romoje nariui Nerijui Čapui, dešimtoji – Klaipėdos ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus vedėjui Gediminui Kundrotui.

Dabartiniai Klaipėdos miesto TS-LKD frakcijos nariai V.P.Mickus, M.Usonis, K.Gabšys ir E.Odebrecht užėmė atitinkamai 12, 14, 16 ir 17 vietas.

Nors sąrašo lyderis N.Puteikis turėjo teisę savo nuožiūra visų skyriaus narių sureitinguotame sąraše dalį kandidatų pakelti aukščiau naudodamas 10 proc. visų reitingo balų, tačiau jis šia teise nepasinaudojo.

N.Puteikis susirinkimo dalyviams paaiškino, kad jis nenori iškreipti kelių šimtų skyriaus narių slaptu balsavimu išreikštos nuomonės apie kandidatus.

Buvo patvirtintas tik vienas pataisymas – krikščionių demokratų frakcijos vadovas N.Čapas iš 11-os buvo pakeltas į 9-ą vietą pagal partijų susijungimo metu pasirašytą susitarimą. Jame buvo numatyta, kad krikdemų atstovui garantuojama vieta, priklausanti nuo susijungiančių partijų narių ir pastaruosiuose rinkimuose gautų balsų santykį. Klaipėdoje – tai ne žemesnė, nei 9 vieta.

Iš viso TS-LKD kandidatų sąrašą Klaipėdoje sudaro 47 kandidatai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:16
06:27
02:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min