Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į sąskrydį susirinkę konservatoriai juokavo apie Birutę Vėsaitę ir diskutavo, kokiems agurkams geriausiai tinka blogas oras

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąskrydis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąskrydis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį nepabūgę ryte dangų aptemdžiusių debesų į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąskrydį susirinko keli tūkstančiai žmonių. Kostiumus ir švarkus palikę ilgamečiai partijos nariai sakė, kad nededa vilčių iki artimiausių Seimo rinkimų grįžti į valdžią ir nepraleido progos per dantį patraukti politinių oponentų.

„Gyvenime būna taip, kad oras pagenda arba valdžia pagenda, bet mes, Lietuvos idealistai, per dvidešimtį metų nepraradę entuziazmo sakome, kad kaip ir blogas oras praeina, taip praeina ir bloga valdžia. Svarbu viskame, kas vyksta, matyti gerus dalykus“, – sakė TS-LKD partijos lyderis Andrius Kubilius.

Blogas oras gerai agurkams

Gerai nusiteikę konservatoriai juokavo ir apie politinius oponentus.

„Kas žino, kokiai ministerijai nesėkmingai vadovavo Birutė Vėsaitė?, – susirinkusiųjų per sąskrydžio atidarymą klausė buvęs A.Kubiliaus patarėjas, konservatorių vykdančiosios sekretorės pavaduotojas vienas iš renginio vedėjų Jonas Survila. Po minios šūksnių, kad Ūkio, atsakė, – Neaišku, ar tai buvo ši ar Energetikos ministerija.“

Konservatoriai garsiai juokavo ir apie tai, kad blogas oras puikiai tinka agurkams. ( Už apgaulingą apskaitos tvarkymą nuteisto Viktoro Uspaskicho šeima valdo „Kėdainių konservų fabriką“ – red. past.)

„Rasa Juknevičienė sako, kad blogas oras yra gerai agurkams, bloga valdžia nėra taip gerai agurkams. Bet žiūrint kokiems agurkams“, – juokėsi A.Kubilius.

Liberalų vardu konservatorių pasveikinti atvyko ir Liberalų sąjūdžio partijos narys Gintaras Steponavičius, taip pat Lietuvos verslo konfederacijos vadovas Valdas Sutkus.

Į sąskrydį neatvyko konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis.

Į valdžią greitai grįžti neketina

Partijos narys Kęstutis Masiulis, paklaustas, ar A.Kubiliaus pasakymas, kad bloga valdžia praeina kaip ir blogas oras reiškia, jog partija susitaikiusi su tuo, kad į valdžią negrįš iki kitų Seimo rinkimų, sakė išties netikintis, kad TS-LKD artimiausiu metu galėtų grįžti į valdančiąją daugumą.

„Net jeigu būtų galimybė išklibinti valdžią, mes esame su liberalais, mūsų elektroratui koalicija su socialdemokratais sunkiai suprantama, o su „Tvarka ir teisingumu“ ar Darbo partija, tiesiog nesuvokiama. Jei Lietuvos žmonės pasirinko tokią valdžią, ji turi būti išgyventa“, – sakė K. Masiulis.

Konservatorių sąskrydis vyksta liepos 13–14 dienomis Molėtų rajono poilsiavietėje „Obuolių sala“.

Šįmet sąskrydyje minimas ir partijos įkūrimo dvidešimtmetis.

Sąskrydyje taip pat bus pristatyta knyga „Su Lietuva“ ir partijos dvidešimtmečiui skirtas filmas „Vardan tos“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min