2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

I.Šimonytė neatmeta galimybės pretenduoti į TS-LKD pirmininkus, lems ir Seimo rinkimai

Gruodį valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nare tapusi premjerė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės po dvejų metų kandidatuoti į šios partijos pirmininkus.
Ingrida Šimonytė
Ingrida Šimonytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Anot jos, šis sprendimas priklausys ir nuo kitąmet vyksiančių Seimo rinkimų rezultatų.

„Šitame etape, kai nėra būtinybės apsispręsti, pasakysiu, kad aš nesakau „ne“, – ketvirtadienį interviu „Delfi“ teigė Vyriausybės vadovė.

Ji tvirtino į partiją įstojusi be toli siekiančių planų.

„Aš tiesiog padariau tai, ką sakiau, jog vieną dieną padarysiu (kad įstos į partiją – BNS). Mano gyvenimo prognozavimas niekaip į tuos 2025 metus nenueina, nes net jeigu atsitiktų taip, kad I.Šimonytė vestų partijos sąrašą 2024 metais, nuo rinkimų rezultatų priklausytų, ar I.Šimonytė apskritai turėtų moralinę teisę aplikuoti į partijos pirmininkus“, – teigė politikė.

„Manau, kad nežiūrėkim taip toli. Gyvenimas pats atsakys“, – pridūrė ji.

Į TS-LKD I. Šimonytė įstojo gruodžio pradžioje.

Ji buvo finansų ministrė 2009–2012 metų konservatoriaus Andriaus Kubiliaus Vyriausybėje, kaip TS-LKD atstovė buvo išrinkta į Seimą 2016-aisiais.

2020-aisiais per Seimo rinkimus politikė vedė partijos sąrašą, po jų buvo deleguota vadovauti Vyriausybei. Anksčiau ji buvo partijos kandidatė prezidento rinkimuose.

Konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis yra sakęs neabejojantis, kad konservatoriai patikėtų I.Šimonytei ir partijos vadovės postą, jei ši pati to norėtų.

G.Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų, šiuo metu jis eina paskutinę savo, kaip partijos pirmininko, ketverių metų kadenciją, ji turėtų baigtis 2025-aisiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min