Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Velykų Zuikį lėks kiaušiniai

KTU studentai kiaušinių neridens.
„15min“ archyvo nuotr. / KTU studentai kiaušinių neridens.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno technologijos universiteto (KTU) Dizaino ir technologijų fakulteto studentai šiandien švęs „Diz Diz Velykas“. Nusprendę, kad ridenti margučius per daug nuobodu ir įprasta, jie kauniečiams siūlo apmėtyti kiaušiniais Velykų Zuikį.

Velykų Zuikis, kuriuo savo noru tapo vienas iš fakulteto studentų, nenukentės. Pasirūpinome apsauga.

„Norėjome originaliai paminėti Velykas, todėl iš karto atsisakėme minties rengti margučių ridenimo ir kitokias įprastas rungtis. Kiaušinių mėtymo varžybas rengiame fakulteto fojė, tarp studentų vadinamas „šuliniu“. Jame įsikurs Velykų Zuikis, kuriuo taps vienas iš fakulteto studentų“, – pasakojo KTU Studentų atstovybės „DiDi“ atstovė Ugnė Stasiūnaitė. Organizatoriai užtikrino, kad zuikiu persirengęs studentas nenukentės. Pasak U.Stasiūnaitės, vaikinas bus aprūpintas galvos ir veido apsauga: „Įvertinome grėsmę, todėl pasirūpinome šalmu ir veido apsauga. Be to, visą situaciją seksime ir, kilus grėsmei, renginį koreguosime“.

Studentiškas renginys turi kilnių tikslų: kiaušiniai, kurie bus laidomi į Velykų Zuikį bus pardavinėjami. Surinkti pinigai bus skirti Pagynės vaikų namams, su kuriais „DiDi“ nariai bendradarbiauja.

„Diz Diz Velykos“ KTU Dizaino ir technologijų fakultete prasidės 11.30 val. Dalyvauti renginyje galės visi norintys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min