Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į vieną tinklą prijungė ir Tauralaukį

Užsitęsę teisminiai ginčai vis labiau atitolina sveiko ir švaraus vandens tiekimą miestiečiams.
Irmos Ozturhan/15min.lt / Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ įgyvendinusi naują projektą prie bendros vandentiekio ir nuotekų sistemos galės prijungti ir dar beveik 200 Tauralaukio gyvenamųjų namų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tauralaukio gyventojai netrukus galės pradėti jungtis prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų.

„Klaipėdos vandenys“ baigia įgyvendinti projektą, atsiėjusį beveik 1,5 mln. Lt ir leisiantį prie tinklų prisijungti beveik 200 klaipėdiečių.

Netrukus prie bendrų vandentiekio ir nuotekų tinklų bus prijungta visa Klaipėda – pernai prijungas Smeltės kvartalas, kuriame žmonės tebenaudojo šulinio vandenį, baigiamas ir Paupio gyvenamosios zonos prijungimas prie vandentiekio.

Teisės aktai numato, kad gyventojai gali prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemos jau dabar. Didžiąją projekto dalį finansavo Europos Sąjungos fondai, maždaug 10 proc. lėšų skirta iš šalies biudžeto, 15 proc. – iš savivaldybės kišenės.

Viliamasi, kad gyventojai per dvejus metus prisijungs prie vandentiekio tinklų.

Gargžduose „Klaipėdos vandenys“ jau įgijo karčios patirties, kai prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų gyventojai jungėsi vangiai. Klaipėdos rajono savivaldybėje netgi sudaryta speciali komisija, tirsianti, kur gyventojai pila nuotekas. Vienoje vietoje lietaus vanduo netgi ėmė semti gyventojus.

Anot bendrovės „Klaipėdos vanduo“ vadovo Leono Makūno, dabar įgyvendinami projektai visas miesto zonas sujungs į vieną tinklą.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min