TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Žalgirio“ arenos mašinų aikštelę – tik su leidimu: kiti gali pasivaikščioti

„Žalgirio“ arenos aikštelė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Žalgirio“ arenos aikštelė
Šaltinis: 15min
61
A A

Kiekvieno didesnio renginio Kauno „Žalgirio“ arenoje metu įvažiavimai į šio statinio prieigas yra uždaromi. Apsauga akylai tikrina visus, bandančius prasibrauti į arenos stovėjimo aikštelę. Neturi leidimo – statyk mašiną kur tolėliau. Ir nesvarbu, jog yra laisvų vietų. Kauniečiai piktinasi, jog kituose miestuose tokia problema neegzistuoja. Kodėl vieni yra svarbesni už kitus?

Renginių mėgėjas Edvinas nesupranta, kodėl, atvykęs į „Žalgirio“ areną, jis savo automobilį turi statytis pergrūstoje „Akropolio“ mašinų aikštelėje ar Karaliaus Mindaugo pr., jei tam yra skirta vietų prie pačios arenos.

„Vargais negalais Kaunas po ilgo laukimo sulaukė puikiosios „Žalgirio“ arenos. Žmonės mėgsta renginius, dalyvauja juose. Bet niekaip nesuprantu, kodėl prieš kiekvieną renginį prie įvažiavimo statoma apsauga ir į vidų įvažiuoti neleidžiama.

Daugelis priversti statytis automobilius „Akropolio“ aikštelėje. Vietų ten rasti sunku, spūstys susidaro milžiniškos. Karaliaus Mindaugo pr. taip pat pilnas automobilių. Kodėl keliamas toks chaosas? Kodėl žmonėms sukuriama tiek nepatogumų?“ – klausimus kėlė Edvinas.

Kad papultum į „Žalgirio“ arenos aikštelę, turi užimti kokias aukštas pareigas savivaldybėje ar Seime?

Pasak jo, neretai „Žalgirio“ arenos aikštelėje lieka laisvų vietų, tačiau paprastas kaunietis ar iš kitur atvykęs arenos lankytojas ten mašinos vis vien palikti negali.

„Negana to, žmonės plūsta iš „Akropolio“ per gatvę net ir degant raudonam šviesoforo signalui. Žiemos metu turi šalt lauke. Prie kitų miestų arenų tokios problemos nėra. Ar, kad papultum į „Žalgirio“ arenos aikštelę, turi užimti kokias aukštas pareigas savivaldybėje? Seime?“, – pyko vyras.

Išties, vykdamas į masinį renginį šioje arenoje, turi nuolat sukti galvą, kur palikti mašiną. Arba vykti į ją valandą prieš.

Paaiškinimą, kodėl galioja tokia tvarka, sutiko pateikti „Žalgirio“ arenos administracija.

Pasak jos atstovų, prie „Žalgirio“ arenos esančios aikštelės vietų skaičius ribotas ir jos didžiųjų renginių metu skirtos tik organizatoriams, renginių dalyviams, aptarnaujančiam personalui, neįgaliesiems, autobusams ir VIP ložių nuomininkams. Vykstant mažesniems renginiams arba nevykstant renginiams privažiavimas prie arenos nekontroliuojamas.

Renginių, kurie vyksta didžiojoje „Žalgirio“ arenos salėje, metu automobilį administracija siūlo palikti prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje, Karaliaus Mindaugo pr. ar kitose viešose automobilių stovėjimo aikštelėse Kauno centre. Be to, siekiant išvengti spūsčių, į „Žalgirio“ areną skatinama atvykti viešuoju transportu.

„Po didžiųjų renginių tiesiai nuo „Žalgirio“ arenos namo vykstantys lankytojai gali pasinaudoti specialiais viešojo transporto maršrutais. „ŽA“ pažymėti autobusai po renginių važiuoja į skirtingus miesto mikrorajonus“, – tikina arenos administracija.

Pasak jos atstovų, renginių metu „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelėse kruopščiai laikomasi priešgaisrinės ir civilinės saugos reikalavimų. Pravažiavimai tarp parkavimo juostų turi likti platūs dėl saugumo sumetimų (pravažiavimai greitosios pagalbos ar priešgaisrinės apsaugos automobiliams).

Net jei ir vizualiai atrodo, kad kelios vietos yra laisvos – dalis jų yra rezervuota arenos patalpų nuolatiniams nuomininkams bei lankytojams, atvykstantiems į arenoje esantį sporto klubą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min