Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į žemesnę kėdę – skaudančia širdimi

N.Laužikienė grįžta į Klaipėdą dėl asmeninių aplinkybių.
"15" min nuotr. / N.Laužikienė grįžta į Klaipėdą dėl asmeninių aplinkybių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kultūros viceministrė Nijolė Laužikienė bandys grįžti į buvusias pareigas. Klaipėdos miesto savivaldybė, paskelbusi konkursą Ugdymo ir kultūros departamento direktoriaus pareigoms užimti, sulaukė šešių pretendentų. Tarp jų – ir buvusi vadovė.

Prieš kelis mėnesius N.Laužikienė neigė kalbas apie grįžimą į uostamiestį. Tačiau dabar patvirtino, kad dalyvaus konkurse ir sieks užimti departamento vadovės pareigas, kurias ėjo iki praėjusios vasaros.
Nuo tada jos kėdė liko laisva. Kurį laiką Ugdymo ir kultūros departamento vadžias laikė Socialinio departamento direktorė Audra Daujotienė. Tikėtasi, kad į ministeriją pakviesta N.Laužikienė galbūt netrukus grįš. Tačiau pasibaigus terminui, iki kurio buvo galima į buvusias pareigas grįžti be konkurso, imta ieškoti pamainos.

„Ministerijoje man teko daug užduočių, pradėta didelių darbų. Buvau ir pati apsisprendusi, ir ministerijoje buvome sutarę, kad juos užbaigsiu ir į Klaipėdą negrįšiu, tačiau pasikeitė asmeninės aplinkybės. Jeigu tik pavyks laimėti konkursą, grįšiu“, – tikino ji.
Pastaruoju metu Vilniuje gyvenanti ir kiekvieną savaitgalį į uostamiestį grįžtanti valdininkė prisipažino, kad apsispręsti nebuvo lengva. Dabartinį postą ji paliktų skaudančia širdimi.

Socialinius ir kultūros klausimus daugelį metų kuravusi specialistė dėkinga likimui už iššūkį, kuriuo tapo darbas ministerijoje. Čia ji teigia įgijusi vertingos patirties, kuri praverstų dirbant savivaldybėje.
„Taip, tai yra grįžimas atgal, bet kartu ir naujų perspektyvų ieškojimas. Savo gyvenimą sieju su Klaipėda, tad pasibaigus kadencijai bet kuriuo atveju būčiau grįžusi čia“, – sakė N.Laužikienė.
Kultūros viceministrės pareigas ji pradėjo eiti nuo praėjusių metų rugpjūčio, kai į savo komandą ją pasikvietė naujasis kultūros ministras Arūnas Gelūnas.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min