Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Šimonytei nepatiko, kad ja apsimetama „Facebook“ tinkle

Finansų ministrė Ingrida Šimonytė.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / I.Šimonytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Finansų ministrės atstovė spaudai Giedrė Balčytytė kreipėsi į socialinio tinklalapio „Facebook“ administraciją, prašydama pašalinti vartotoją, apsimetantį ministre Ingrida Šimonyte, nes su tuo ministerijos vadovė neturinti nieko bendra. Tuo tarpu šį personažą sukūręs menininkas Saulius Paukštys stebisi, kodėl nenorima pasinaudoti tokia gera proga išaiškinti Lietuvos žmonėms tikrąją ministrės veiksmų prasmę, skelbia dienraštis „Lietuvos rytas.“

I.Šimonytės pavarde pasivadinęs socialinio tinklalapio vartotojas pradėjo siūlyti bendrauti praėjus vos porai savaičių po jos paskyrimo ministre liepos pradžioje, rašoma „Lietuvos ryte.“ Nurodyti gyvenimo faktai sutampa su I.Šimonytės duomenimis – gimimo data, išsilavinimu, pomėgiais, šeimine padėtimi, karjeros vingiais. „I.Šimonytė“ kelis kartus per savaitę komentuoja politinę Lietuvos padėtį, kartais įdeda nuotrauką, kurią ji esą padarė laisvalaikiu: dviratį ar debesėlį.

Tuo tarpu S.Paukštys aiškino „Lietuvos rytui“ tokiu būdu norėjęs atkreipti dėmesį į, jo manymu, absurdišką valstybės finansų politiką ir parodyti, kad ne visi sutinka su arogantiška valdžios pozicija.

S.Paukštys pabrėžė, kad jo sukurtas I.Šimonytės personažas internete nevartoja nešvankybių, visos tariamos ministrės kalbos solidžios, su lankytojais ji bendrauja nefamiliariai. Taigi jis nedarąs nieko nusikalstama.

S.Paukštys atkreipė dėmesį, jog „I.Šimonytė“ socialiniame tinklalapyje turi nedaug draugų.Jis kiekvieną dieną siunčia tariamos ministrės vardu maždaug po 100 pasiūlymų draugauti, bet sulaukia vos vieno kito teigiamo atsakymo.

Bet I.Šimonytės atstovė spaudai G.Balčytytė pabrėžė, kad ne dalyvavimas interneto diskusijose, o žmogaus darbai parodo, kas jis yra. G.Balčytytė priminė, kad Finansų ministerija turi savo interneto svetainę, kur pateikia aktualią informaciją. Norintieji sužinoti daugiau apie valstybės finansų politiką gali lankytis ten.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min