Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 sausio 18d. 18:48

„Idėja Lietuvai“ diskusija: regionai – derlingiausia terpė augti talentams?

„Idėja Lietuvai“ diskusija Elektrėnuose
Organizatorių nuotr. / „Idėja Lietuvai“ diskusija Elektrėnuose
Jau visai netrukus iniciatyva „Idėja Lietuvai“ paskelbs 3 idėjas, kurios ves mūsų šalį į priekį. Tęsiantis diskusijoms, kurios idėjos yra labiausiai vertos įgyvendinimo, ryškėja ir aktualiausios visuomenei temos.

Akivaizdu, kad bene labiausiai visuomenei rūpinti tema – švietimas, kuriai buvo siūlyta šimtai idėjų, pavyzdžiui: „Sukurti pasaulinę premiją už pasiekimus IT srityje“, „Mokiniams – jokių namų darbų“, „Mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 metų“ ir daugybė kitų. Visuomenė tikisi, kad susitelkę pagerinsime švietimo situaciją visoje Lietuvoje, nepamirštant ir jos regionų.

Sausio 18 d. 19 val. diskusijoje „Regionai – derlingiausia terpė augti talentams?“ savo mintimis šia tema dalinsis Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, verslininkas Vladas Lašas, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis bei Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė. Prisijunkite ir jūs: idėja tampa sava tik tuomet, kai apie ją diskutuojame!

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://g1.dcdn.lt/glt/c/delfi-live/embed.php?type=liveid&id=D1zuDdxl&title=Live%20stream&poster=https://g2.dcdn.lt/images/pix/ideja-lietuvai-75684177.jpg

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

28:20
08:59
04:45

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min