Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 21:33

Ieško naujo Vyriausybės kanclerio

Laikinasis Vyriausybės kancleris Deividas Matulionis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Laikinasis Vyriausybės kancleris Deividas Matulionis

Dėmesio, ieškantys darbo – jau paskelbtas konkursas šiltai Vyriausybės kanclerio vietai užimti.

Lietuvos piliečiai, turintys socialinių mokslų srities magistro kvalifikacinį laipsnį, mokantys anglų, vokiečių ar prancūzų kalbą, susipažinę su įstatymine baze bei turintys ne mažesnio nei 5 metų vadovaujamojo darbo patirtį bei atitinkantys kitus keliamus reikalavimus, gali pretenduoti užimti šias pareigas.

Atlyginimas – taip pat nemažas. Neatskaičius mokesčių bei nepridėjus priedų už valstybės tarnyboje praleistą laiką, laukia 9500 Lt alga.

Šiuo metu laikinai Vyriausybės kanclerio pareigas eina Deividas Matulionis, kuris šiose pareigose pakeitė Valdemarą Sarapiną, sulaukusį daug kritikos dėl gruodžio mėnesį išmokėtų priedų kanceliarijos darbuotojams. 

Tiesa, premjeras Andrius Kubilius jau praėjusių metų pabaigoje žadėjo D.Matulionį skirti kancleriu, o V.Sarapiną planuota skirti ambasadoriumi Indijoje. Tačiau toks planas užtruko – kancleris yra ne politinio pasitikėjimo pareigūnas, todėl jo pareigoms užimti turi būti skelbiamas viešas konkursas.

Dabartinis laikinasis kancleris taip pat dalyvaus šiame konkurse. „Baimės tam tikros yra, vis tiek konkursas, o kas žino? Dabar esu laikinai einantis pareigas, jei nelaimėsiu, tikiuosi, kad tokiu atveju Užsienio reikalų ministerija priims mane atgal“, – žurnalistams yra sakęs laikinasis kancleris.   

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min