Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 9d. 06:30

Ieško paramos benamiams šuneliams

Šie mieli keturkojai jau surado namus. Globos namuose auga ir daugiau mažų, į gatvę išmestų šunelių.šunelių.
„5 pėdučių“ nuotr. / Šie mieli keturkojai jau surado namus. Globos namuose auga ir daugiau mažų, į gatvę išmestų šunelių.šunelių.
Gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ įkūrėjos dar kartą kviečia keturkojų mylėtojus tapti savanoriais ir pagelbėti prižiūrint kietaširdžių žmonių paliktus gyvūnus.

Šių namų įkūrėjos – Klaipėdos universiteto dėstytoja Rasa Jautakytė ir veterinarė Rita Gineikienė
benamius gyvūnus šiuo metu prižiūri savo pastangomis ir lėšomis. Atsiliepti maloniai prašomi ir galintieji paremti gyvūnų globos namus – padovanoti augintiniams dubenėlių ėdalui, paklotų, gultų ar tiesiog maisto bei norintieji paremti skirdami 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Dar prieš Kalėdas moterims teko rūpintis 13-a benamių šunelių, kai kurie iš jų, dar mažyliai, palikti miške ar gatvėje jau rado savo namus. Šiuo metu globos namai „5 pėdutės“ glaudžia 23 augintinius. „Šunelių sparčiai daugėja. Žmonės apie mus sužinojo ir skambina, neretai skambučiai ir nuvilia. Pavyzdžiui, skambina žmogus ir sako: „Mano kalytė atsivedė 7 šunelius, paimkite”. Mes neimame tokių šunelių, negaudome jų gatvėse, mes priglaudžiame benamius, kurie priklydo į kažkieno namus ar buvo kažkur rasti. Džiaugiamės, kad savo augintinių netekę žmonės nebeieško pirkti kažkokių ypatingų šunelių, o kreipiasi į mus ir kai kurie šuniukai jau turi namus“, - sakė R.Jautakytė.

Norinčius priglausti šunelius ir tuos, kurie nebeturi sąlygų laikyti augintinių ir ketina jų atsikratyti, R.Jautakytė ragina skambinti į gyvūnų globos namus telefonu 867880170 arba 867880109.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:52
08:18
00:59

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min