Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 08:33

Ieškoma Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos vadovo

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ketvirtadienį paskelbė konkursą Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos (VASPVT) direktoriaus pareigoms užimti.
Darbo pokalbis
Darbo pokalbis / 123rf nuotr.

Pretendentai į šias pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą – magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, taip pat – bent trejų metų vadovaujamo darbo patirtį.

Iš pretendentų reikalaujama mokėti mokėti anglų, prancūzų arba vokiečių užsienio kalbą, atitikti reikalavimus, leidžiančios dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija.

Atranka vyks dviem etapais, pirmuoju specialiai sudaryta komisija vertins kandidatų bendrąsias kompetencijas, pavyzdžiui, organizuotumą, patikimumą ir atsakingumą, analizę ir pagrindimą, komunikaciją, lyderystę ir kt., ir išrinks vieną arba du geriausiai pasirodžiusius pretendentus, kurie pateks į antrąjį konkurso etapą.

Į antrąjį turą patekę geriausiai pasirodę kandidatai susitiks pokalbiui su sveikatos apsaugos ministru, jo metu bus vertinamas kandidato tinkamumas eiti pareigas ir asmeninė motyvacija.

Po antrojo etapo, kaip ir įprastai, bus skiriamas dėmesys kandidatų nepriekaištingai reputacijai, vertinama informacija, susijusi su kandidatų patikimumu skaidriai vykdyti VASPVT vadovo pareigas. Po konkurso bus kreipiamasi į STT prašant pateikti informaciją apie konkurso laimėtoją.

Tarnyba vykdo juridinių ir fizinių asmenų licencijavimą asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros veiklai, valdo medicinos priemonių atitikties ES direktyvoms vertinimą, taip pat vertina Sveikatos priežiūros technologijas, susijusias su medicinos priemonėmis, stebi sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, vykdo pacientų teisių priežiūrą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min