Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškos galimybių Karklės prieplaukos statyboms

Būsimoje priekrantėje galės švartuotis mažųjų laivų žvejai, čia turėtų įsikurti ir žuvų turgelis.
15min nuotr. / Būsimoje priekrantėje galės švartuotis mažųjų laivų žvejai, čia turėtų įsikurti ir žuvų turgelis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdoje netyla diskusijos dėl naujos prieplaukos statybų Karklėje.

Jos prasidėjo dar prieš ketverius metus. Anot Klaipėdos savivaldybės tarybos nario bei Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojų asociacijos pirmininko Alfonso Bargailos, Karklėje norima pastatyti prieplauką su visa infrastruktūra, žuvų turgeliu, švartuotis čia galėtų priekrantės žvejai.

„Šis statinys yra būtinas ir būtų toks pirmasis Lietuvos Baltijos pajūryje. Prieplauka yra numatyta Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programoje kaip prioritetinis statinys. Lietuva yra įsipareigojusi Europos Sąjungai įsisavinti numatytas lėšas“, – teigė A.Bargaila.

Dauguma žvejų laivų šiuo metu yra dislokuoti Klaipėdoje prie Danės krantinių, Senosios pilies uoste. Tačiau švartavimosi vietos čia yra perpildytos, neretai pažeidžiami saugios laivybos reikalavimai.

Tačiau iki šiol teritorija ir pinigų Karklės prieplaukos statyboms nėra numatyti, nors Klaipėdos rajono savivaldybė, kurios teritorijoje yra Karklė, pritarė tokiam sprendimui. A.Bargaila vakar kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą. Dauguma politikų sutiko, kad toks projektas reikalingas. Jie nusprendė, kad reikia paruošti atitinkamą raštą ir kreiptis į šalies valdžią, kad projektus pagaliau būtų įgyvendintas.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min