Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškos kaltųjų dėl sumokėtos kompensacijos Dariui Norkui

Darius Norkus teisme
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / D.Norkus už mėnesį darbo gavo 10 Lt išeitinę kompensaciją.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Skandalingą Dariaus Norkaus atleidimo iš „Vilniaus troleibusų“ istoriją narplios „Vilniaus viešojo transporto“ valdyba. Nors vos mėnesį padirbėjęs D.Norkus gavo solidžią išeitinę kompensaciją, kaltų dėl to kol kas nėra.

Savivaldybės pranešime skelbiama, kad iš „Vilniaus troleibusų“ atleistas kyšininkavimu įtariamas buvęs bendrovės „Vilniaus vandenys“ direktorius D.Norkus gavo beveik 10 tūkst. Lt kompensaciją. Dėl to meras Artūras Zuokas įpareigojo sušaukti bendrovės valdybą ir įvertinti vadovo atsakomybę dėl „jo vykdomos kadrų politikos“.

Tačiau paklaustas, ar jis turi omenyje „Vilniaus troleibusų“ vadovą Vidmantą Strišką, A.Zuokas nuo tiesaus atsakymo išsisuko – konkrečių pavardžių teigė nenorįs minėti.

„Valdyba turėtų artimiausiu metu susirinkti ir nuspręsti. Bet, manau, bus atsakingas direktorius, kuris priėmė šį žmogų. Nenorėčiau kalbėti apie pavardes, kad paskui nebūtų galimybės kažkam ginčyti sprendimų. Valdyba susirinks ir vertins. Tačiau būtinybės priimti tą žmogų nebuvo, o ir priėmimo sutartyje numatyti, kad atleidžiant jį numatoma išmokėti kompensaciją, irgi buvo nekorektiška“, – sakė A.Zuokas.

Jo teigimu, privalu priimti sprendimus, kad bendrovei padaryta žala būtų kaip galima greičiau kompensuota.

Meras nebuvo linkęs svarstyti savo pavaduotojo Romo Adomavičiaus, kuruojančio transporto klausimus, vaidmens šioje istorijoje. Jis tvirtino paprasčiausia nesuprantąs paaiškinimų, kad kažkas kažkam paskambino ir paprašė ar liepė priimti į darbą vieną ar kitą žmogų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min