Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ignalinos AE vadovo patarėju paskirtas prieštaringai vertinamas buvęs STT pareigūnas Vaidas Skirmantas

Darbuotojams tenka vaikščioti ilgais koridoriais
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darbuotojams tenka vaikščioti ilgais koridoriais
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ignalinos atominės elektrinės (IAE) generalinio direktoriaus patarėju paskirtas prieštaringai vertinamas buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos viršininkas Vaidas Skirmantas. IAE atstovė spaudai Daiva Rimašauskaitė BNS sakė, kad V.Skirmantas darbą patarėjo pareigose pradėjo trečiadienį.

„Jis kuruos vidaus saugos klausimus, veiklos ir viešųjų pirkimų skaidrumą“, – sakė D.Rimašauskaitė.

V.Skirmantas vasario pabaigoje pateikė prašymą atleisti jį iš STT. Kiek anksčiau V.Skirmantas buvo nušalintas nuo pareigų pradėjus tarnybinį tyrimą dėl jos veiklos.

Žiniasklaida pranešė, jog STT Vilniaus valdyboje dangstomi neblaivūs pareigūnai. Priekaištų dėl to yra išsakiusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Nepasitenkinimas V.Skirmanto veikla kilo į viešumą iškilus buvusio STT pareigūno Mindaugo Zalepūgos istorijai, kuris 2009 metais buvo sulaikytas prie vairo neblaivus.

STT vadovas pernai balandį šį pareigūną atleido, ir šis kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą (VAAT). Dienraštis „Lietuvos rytas“ rašė, kad teismas grąžino M.Zalepūgą į pareigas. Teismo metu jo naudai parodymus davė STT Vilniaus valdybos vadovas V.Skirmantas.

Pasak dienraščio, teisme teigta, kad pareigūnas vykdė specialią vadovybės užduotį, o išgėręs negalėjo be priežiūros palikti savo automobilio, nes jame buvo įmontuota speciali įranga.
VAAT sprendimą Ž.Pacevičius apskundė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.  

Komentarai

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min