Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 23d. 14:20

Ignotas ir Dainius neketina dirbti Energetikos ministerijoje

Darbo vieta
Photos.com / Darbo vieta

Ūkio ministerijos sekretoriai Anicetas Ignotas ir Artūras Dainius, Ūkio ministerijoje kuravę energetikos klausimus ir vasario pabaigoje gavę atleidimo lapelius, tolesnės savo karjeros nebesieja su valstybės tarnyba Energetikos ministerijoje.

A.Dainius BNS sakė neplanuojantis dalyvauti Energetikos ministerijos konkursuose į valstybės tarnybą.

„Kol kas nežinau, kur pasuksiu ir ar dirbsiu iki birželio pabaigos“, - teigė A.Dainius. Jis teigė neatmetantis galimybės dirbti užsienyje, jei gautų pasiūlymą ir darbas būtų įdomus.

A.Ignotas, kurio darbas ministerijoje baigsis balandžio pabaigoje, BNS sakė nieko nenorintis komentuoti: „Išeinu ir tiek, kur toliau dirbsiu, nežinau“.

Ūkio ministerijos sekretorius Gediminas Miškinis BNS teigė, kad A.Ignotas ir A.Dainius atleidimo lapelius gavo, įsteigus Energetikos ministeriją, į kurią pagal funkcijas numatyta perkelti tris Ūkio ministerijos departamentus bei dviejų sekretorių pareigybes.

Praėjusią savaitę, įsigaliojus Vyriausybės ir jį lydinčių įstatymų pataisoms, numatančioms

karjeros tarnautojus - valstybės sekretorius nuo liepos 1-osios pakeisti politinio pasitikėjimo viceministrų pareigybėmis, atleidimo lapelius gavo visi Ūkio ministerijos sekretoriai ir ministerijos valstybės sekretorius. Jie dirbs iki birželio 30 dienos, o nuo liepos 1-osios darbą turėtų pradėti viceministrai ir kancleris.

Energetikos ministras Arvydas Sekmokas yra sakęs, kad A.Ignotas, kuris anot spaudos, laikomas vienu įtakingiausiu žmogumi Lietuvos energetikoje, Energetikos ministerijos vadovybėje nedirbs.

56 metų A.Ignotas sovietmečiu mokslus baigė Maskvos valstybiniame universitete, vėliau dėstė Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje, dirbo Valstybiniame plano komitete. Ekonomikos ministerijoje jis dirba nuo 1990-ųjų, o ministerijos sekretoriumi dirba nuo 2002 metų.

48-erių A.Dainius ministerijoje yra atsakingas už branduolinę energetiką,yra Ignalinos AE valdybos narys. Jis yra dirbęs Vyriausiojoje gamybinės energetikos ir elektrifikacijos valdyboje, bendrovėje „Lietuvos energija“, o nuo 2001-ųjų - Ūkio ministerijoje, kur buvo viceministru, nuo 2003-ųjų - ministerijos sekretoriumi.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min