Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iki antradienio planuojama parskraidinti visus Egipte esančius turistus iš Lietuvos

Riaušės Egipte
15min.lt skaitytojo A.Bružo nuotr. / Neramumai Egipte
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ infromuoja, kad dėl nesibaigiančių neramumų Egipte iki antradienio (vasario 8 d.) planuoja parskraidinti visus turistus iš Lietuvos.

Šiuo metu Hurgadoje dar ilsisi 109 poilsiautojai, o Šarm aš Šeiche – 70. Šiandien lėktuvas iš Hurgados į Vilnių grįžta pilnas turistų.

Skrydžiai į Egiptą vasario 5, 6 ir 8 dienomis vyks įprastu grafiku, siekiant parvežti į Lietuvą Egipte esančius poilsiautojus.

„Šiuo metu LR užsienio reikalų ministerijos rekomendacijos nėra sugriežtintos, todėl kryptingai laikomės savo plano iki antradienio paskutiniu lėktuvu iš Hurgados parskraidinti ne tik turistus, bet ir ten gyvenančius ar dirbančius lietuvius, – sakė Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“  Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė. – Žinoma, situacija nuolat stebima ir esant būtinybei bus imamasi papildomų operatyvių priemonių, kurioms pasiruošta.“

„Rūpinamės savo klientų saugumu, o atsižvelgdami į jų patirtus nuostolius siūlome alternatyvas kitose poilsio šalyse – organizuojame papildomus reisus į Tenerifę, taip pat planuojame ankstinti skrydžius ir į Turkijos kurortus“, – sakė I.Aukštuolytė.

„Dar kartą akcentuojame: jei mūsų klientų saugumui kiltų bent mažiausia grėsmė, kompanija pasitelkusi savo partnerius, užsakomųjų skrydžių bendroves, organizuotų skubius papildomus reisus į Egiptą ir parskraidintų visus turistus į Lietuvą. Šiuo metu neturime papildomų signalų ir sugriežtintų Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijų, kad tokių priemonių būtina imtis. „Tez Tour“  užtikrina, kad klientų saugumas yra svarbiau už viską“, – teigė I.Aukštuolytė.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min