Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikiteisminio tyrimo dėl Antikorupcijos komisijos pareiškimo nebus

Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos prokuratūra atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, remiantis antikorupcinės komisijos pareiškimu dėl galimo sutarties pažeidimo vykdant daugiabučių statybos darbus.

Kauno miesto savivaldybės Antikorupcijos komisija, vadovaujama Raimundo Kaminsko, 2008 metų spalio mėnesį kreipėsi į LR generalinę prokuratūrą ir nurodė, kad Savivaldybės administracija neteisėtai sudarė papildomus susitarimus dėl sutartinių darbų - keturių daugiaaukščių daugiabučių namų statybos - kainų padidinimo, teigiama Kauno savivaldybės pranešime spaudai.

Antikorupcinės komisijos pareiškime prokuratūrai teigiama, kad 2006 metais sudarytos sutarties sąlygos su bendrovėmis UAB „Avona“, UAB „Arauša“, „Struktūra“,UAB „Bustuva“ dėl daugiabučių statybos buvo pažeistos, nes 2008 metais likusių darbų kaina buvo padidinta koeficientu 1,168. Administracijos pateiktame atsakyme komisijai buvo nurodyta, kad sutartis peržvelgta gavus Statistikos departamento oficialų patvirtinimą. Pagal jį statybos darbų sąnaudų padidėjimas tuo laikotarpiu siekė 16,8 proc. Padidinimo galimybė atsižvelgus į kainų pokyčius buvo nurodyta ir sutartyje

Kauno apygardos prokuratūra išnagrinėjusi sutartį ir visas susijusias aplinkybes pažymėjo, kad Kauno miesto savivaldybės administracijoje pasirašant ankščiau nurodytas sutartis ir susitarimus su statybų bendrovėmis bei realizuojant šiuos sandorius turtinė žala nebuvo padaryta, nes didinant likusių darbų kainą buvo pritaikytas Statistikos departamento tam laikotarpiui nustatytas Statybos sąnaudų kainų indeksas, kuris šiuo atveju ir turėjo būti pritaikytas.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min