Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkliuvo du nuo teisėsaugos besislapstę vyrai

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno apskrities kriminalinės policijos Asmenų paieškos skyriaus pareigūnams į rankas pakliuvo du nuo teisėsaugos besislapstę asmenys.

Pareigūnams, praėjusį trečiadienį gavusiems informaciją, kad reikia sulaikyti kaunietį Algį Šiupienių, teprireikė savaitės surasti Vokietijos teisėsaugos ieškomą asmenį. 24 metų vyras buvo sulaikytas vienoje iš įmonių Domeikavoje, Kauno rajone, kur darbavosi nelegaliai. A.Šiupieniui buvo išduotas Europos arešto orderis sulaikyti jį už sukčiavimą. Pasinaudodamas svetimomis bankų kortelėmis, jaunuolis viename iš Vokietijos miestų išsinuomojo du maždaug 40 tūkst. eurų vertės automobilius ir išvežė juos į užsienį. Sulaikius ieškomą A.Šiupienių, teisme bus sprendžiamas klausimas dėl jo išdavimo Vokietijos teisėsaugai.

Veždami į policijos įstaigą sulaikytą A.Šiupienių, kriminalinės policijos pareigūnai Šilainiuose pastebėjo dar vieną ieškomą asmenį, vairuojantį automobilį. 27 metų Darius Vaščila spruko nuo pareigūnų, tačiau netrukus buvo pasivytas ir, po neilgų grumtynių pusnyje, sulaikytas. Kauno rajono gyventojas buvo nuteistas laisvės atlikimo bausme už policijos pareigūno papirkimą, bet pasislėpė nuo teismo. Dabar atsakomybės jis jau nebeišvengs.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min