Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgapirščių grobis – SIM kortelė už 9 Lt

Mobilusis telefonas
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Mobilusis telefonas
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo plėšikų nukentėjusiam kauniečiui prarastą telefoną padėjo atgauti autobusų stoties apsaugos darbuotojas. Tiesa, tik po to nukentėjusysis pastebėjo, jog vagišių rankose liko jo mobiliojo ryšio kortelė, ir dėl jos vagystės kreipėsi į policiją.

21 metų kaunietį, pirmadienį, apie 16.30 val., ties prie pat autobusų stoties esančia Trakų ir Tenorų gatvių sankirta sustabdė keturi iš matymo pažįstami vyrai. Jie be užuolankų pareikalavo, jog jaunuolis jiems atiduotų savo mobiliojo ryšio telefoną. Kauniečiui atsisakius tą padaryti, du užpuolikai jį griebė už rankų, o kiti du pradėjo kraustyti kišenes. Radę jose mobiliojo ryšio telefoną „Nokia 6030“, vyrai jį pagriebė ir pasišalino.

Praradęs savo turtą, nukentėjusysis nesutriko ir plėšikus pradėjo sekti. Pamatęs, jog šie įėjo į autobusų stoties teritoriją, jaunuolis dėl vagystės pasiguodė čia pat dirbusiam apsaugos darbuotojui, kuris priėjo prie vaikino nurodytų vyriškių ir pareikalavo, jog jie grąžintų pavogtą telefoną. Kai vienas jų taip ir padarė, visi keturi nedelsiant paspruko. Savo „Nokia“ atgavęs jaunuolis, pastebėjęs, jog plėšikai iš jo išėmė mobiliojo ryšio kortelę, kreipėsi į policiją. Kaunietis savo prarastą kortelę įvertino 9 Lt.

Šį nusikaltimą tiriančio Centro policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis neabejojo, jog pareigūnams pavyks sučiupti mobiliojo ryšio kortelę pasisavinusius įtariamuosius. „Manau, kad mes išsiaiškinsime šį nusikaltimą, nes plėšikus auka iš matymo pažinojo, – tvirtino komisariato viršininkas. – Nors vaikino nuostoliai nedideli, prieš jį iš pradžių buvo panaudotas psichologinis, o paskui – ir fizinis smurtas, tad šis nusikaltimas yra traktuojamas kaip plėšimas“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min