Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgasis savaitgalis pažėrė darbų uostamiesčio policininkams

Policininkai bus mokomi pagal specialią programą.
„15min“ nuotr. / Policininkai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ne visi klaipėdiečiai taikiai ir džiaugsmingai pasitiko Kovo 11-ąją.

Patruliavę policijos pareigūnai tiek šią, tiek kitomis ilgojo savaitgalio dienomis buvo priversti drausminti įtariamuosius nusikaltimais bei administracinės teisės pažeidimais.

Ketvirtadienį gautas pranešimas iš Apsaugos policijos pulto, jog Taikos pr. klube yra užpuolimas. Patruliams atvykus apsaugos darbuotojai perdavė jiems vaikiną, kuris į klubą atsinešė kastetą. Vaikinas sulaikytas.

Tos pačios dienos vidurdienį gautas pranešimas, kad viename iš Šilutės plento namų konfliktuoja kaimynai. Nuvažiavę praneštu adresu, policininkai prie buto rado senyvo amžiaus vyriškį, stipriai sumuštu veidu. Žmogus paaiškino, kad jį sumušė kaimynas. Nukentėjusysis nuvežtas į ligoninę.

Kovo 12-osios naktį, apie 3 val., Taikos prospekte esančio naktinio klubo apsaugos darbuotojai perdavė policijai vyriškį, kuris turėjo ir, įtariama, vartojo baltos spalvos miltelius, panašius į narkotines medžiagas. Vaikinas sulaikytas.

Apie 10.10 val. iš policijos budėtojų gautas pranešimas, kad vieno prekybos centro Taikos pr. apsaugos darbuotojai sustabdė asmenį, turėjusį du švirkštus; vieną iš jų – su skaidriu skysčiu.

To paties penktadienio 21.20 val. sulaikytas asmuo, kuris Taikos pr. 105 apiplėšė žmogų. Rastas kastetas ir pagrobti nukentėjusiojo daiktai.

Šeštadienį, 17.13 val. Šaulių g. benamiai pjaustė kabelius. Nuvažiavę patruliai vieną įtariamąjį sulaikė. Šis rankose turėjo pjūklelį metalui pjaustyti, reples, lenktinį peilį, kuprinę su suvyniotais kabeliais.

Sekmadienį, 13.42 val. K.Donelaičio g., Vaikų ligoninės Priėmimo skyriuje, sulaikytas asmuo, kuris iš palatos pavogė mobilųjį telefoną.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min