Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 birželio 16d. 13:51

Plinta melaginga naujiena apie incidentą su JAV bombonešiu B-52 Klaipėdoje

news_5942a7a8212724631f68
news_5942a7a8212724631f68
Kažkas platina melagingą naujieną, kad Klaipėdoje JAV karinių pajėgų bombonešis B-52 neva netyčia ant daugiabučio namo išmetė B-61 branduolinės bombos modelį. Nepatikimi šaltiniai skelbia, kad šią naujieną pranešė JAV gynybos departamentas, tačiau tai yra melagingos naujienos.

Incidentas neva įvyko trečiadienį, tačiau kol kas nėra žinoma nei apie aukas ar sužeistuosius. Niekas apie jį nieko Lietuvoje negirdėjo.

Nepatikimas portalas wn.com skelbia, kad dėl to neva pradėtas ikiteisminis tyrimas ir aiškinamasi incidento priežastys. Šią informaciją skelbia ir savo dizainu į JAV gynybos departamento svetainę panašus puslapis. Tačiau oficialioje svetainėje jokios informacijos nėra pateikiama.

Skelbiama, kad netyčia bomba buvo numesta kažkur Klaipėdoje ant dviaukščio namo. Neva sugadinta dujų sistema, vyko gaisras, tačiau žinių apie aukas nėra gauta.

Toliau straipsnyje yra pasakojama apie kitus B-52 incidentus. Romualdu Palioniu prisistatęs vyras savo „Vimeo“ paskyroje yra įdėjęs ir neva šio incidento filmuotą medžiagą.

VIDEO: THE STATEMENT ABOUT AN INCIDENT WITH B-52 BOMBER IN LITHUANIA IS FAKE NEWS

Filmuotoje medžiagoje matyti ir pareigūnų automobiliai. Tačiau Klaipėdos policija 15min patvirtino, kad jokio panašaus incidento tikrai neįvyko, joks tyrimas nėra pradėtas, o tai yra melaginga informacija. Todėl akivaizdu, kad tai yra kito incidento vaizdo medžiaga.

Šią melagingą informaciją skelbia ir Latvijos bei Lietuvos marginalinė žiniasklaida.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min