Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 6d. 09:04

Informacija vykstantiems į Braziliją

Lietuvos užsienio reikalų ministerija informuoja, kad nuo šių metų sausio 13 dienos Lietuvos piliečiai į Braziliją gali vykti be vizų ir būti joje iki 90 dienų. Apie tai Užsienio reikalų ministeriją informavo Brazilijos ambasada Kopenhagoje.

Ministerijos žiniomis, pasitaikė atvejų, kai Lietuvos piliečiai nebuvo įleisti į Braziliją arba į lėktuvą, skrendantį į šią šalį – buvo pareikalauta Brazilijos vizos, praneša Užsienio reikalų ministerija.

Užsienio reikalų ministerija kreipėsi į Brazilijos užsienio reikalų ministeriją, reikalaudama skubiai imtis visų reikalingų priemonių, kad Lietuvos piliečiams būtų užtikrintas bevizis įvažiavimas į šalį, kaip tai numato jau įsigaliojusi Lietuvos ir Brazilijos tarpvalstybinė sutartis dėl abipusio vizų atsisakymo.

Prašytume Lietuvos piliečius, vykstančius turizmo tikslais į Braziliją, jei iš jų būtų reikalaujama vizos ir jų neįleistų į šią šalį, informuoti Užsienio reikalų ministeriją tel.: (8 5) 2362400, (8 5) 2362444 arba el. pašto adresu urm@urm.lt.

Temos: 1 Brazilija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min