Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Informacijos apie studijas ieško internete

VDU neseniai atsidariusiame informacijos centre rūpimais klausimais bus konsultuojami tiek miestiečiai, tiek studentai.
Nerijaus Bikulčiaus nuotr. / Moksleiviai gerai įvertino VDU darbuotojų veiklą, skleidžiant informaciją internetiniai kanalais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Informacijos apie studijas universitete šiuolaikiniai moksleiviai daugiausia ieško internete. Tuo įsitikinę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) darbuotojai.

Pasak jų, vasarą ženkliai padidėjęs VDU naujienų portalo ViDUje.lt (www.viduje.lt) lankomumas – dar vienas įrodymas, kad naujajai studentų kartai internetas tampa bene svarbiausiu informacijos šaltiniu.

„Šiuolaikiniam jaunimui internetas yra neatskiriama darbo ir gyvenimo dalis. Tai žinodami, stengiamės pasiekti tikslines auditorijas interneto erdvėje“, – sakė VDU sekretorė, VDU Viešosios komunikacijos katedros docentė habil. dr. Auksė Balčytienė.

Birželio-rugpjūčio mėnesiais, vykstant bendrajam priėmimui į Lietuvos aukštąsias mokyklas, VDU naujienų portalą „ViDUje.lt“ aplankė 35 tūkst. lankytojų. Per šį laikotarpį portalo puslapiai buvo atversti 263 tūkst. kartų.

Interneto komunikacijos svarbą patvirtina ir universitete atliekamos į VDU įstojusiųjų apklausos.

Remiantis 2009 m. duomenimis, 93 proc. į universitetą įstojusiųjų informacijos apie studijas ieškojo internete, 41 proc. – specializuotuose leidiniuose apie studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Net 84 proc. respondentų teigė, kad apie studijas geriausia informuoti VDU interneto svetainėje.

Šių metų pavasarį VDU puslapis įkurtas ir socialiniame tinkle „Facebook“. Operatyviai skelbiamas universiteto naujienas šiame tinkle jau seka pusantro tūkstančio vartotojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min