2026-03-25 15:39

Inga Ruginienė: Seimas dėl LRT įstatymo atliepė prieš tai buvusių protestų lūkesčius

Dėl Seime svarstomų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) valdysenos pakeitimų balandį planuojant organizuoti protestą, premjerė teigia, kad politikai atsižvelgė į anksčiau organizuotų akcijų reikalavimus.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Antrasis protestas „Šalin rankas nuo laisvo žodžio!“
Antrasis protestas „Šalin rankas nuo laisvo žodžio!“ / Patricija Adamovič / BNS nuotr.

„Aš visada vertinau protestus teigiamai, aktyvi politinė pozicija ir aktyvi visuomenė – demokratijos išraiška. Man atrodo, kad visuomenė, kuri reiškia savo nuomonę, labai svarbi“, – žurnalistams trečiadienį sakė Inga Ruginienė.

„Mes, savo ruožtu, kaip politikai išgirdome rudenį buvusių protestų balsus, (...) suinteresuotos pusės prašė ir reikalavo praplėsti diskusijas dėl LRT įstatymo, nesusikoncentruoti ties vienu ar kitu pakeitimu, bet turėti platesnius pokyčius. Tą Seimas padarė“, – teigė ji.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą