Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

INIT abonentams atnaujinamos LNK transliacijos analoginiu formatu

Kabelinės televizijos „Init“ vartotojai užplūdo bendrovės klientų aptarnavimo skyrių.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kabelinės televizijos „Init“ vartotojai užplūdo bendrovės klientų aptarnavimo skyrių.
Šaltinis: 15min
0
A A

INIT įmonių grupei priklausančių kabelinių televizijų „Init“, „Vinita“ ir „Sugardas“ abonentams nuo liepos 21 dienos bus atnaujintos TV kanalo LNK transliacijos analoginiu formatu.

Po derybų buvo pasirašyta sutartis, kurioje susitarta dėl LNK transliacijų iki 2013 m. pabaigos. Dėl televizijos rodymo skaitmeniniu formatu INIT ir LNK valdanti UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ sutartį pasirašė jau anksčiau – liepos 15 dieną. Šiuo formatu bus transliuojami ir kiti LNK grupei priklausantys kanalai – TV1, LIUKS! bei INFO TV.

„Esame patenkinti, kad pavyko pasiekti abiem pusėms priimtiną susitarimą ir visi INIT abonentai galės matyti LNK tiek analoginiu, tiek skaitmeniniu formatu. Taip pat norime padėkoti savo klientams už šiuo laikotarpiu parodytą kantrybę bei lojalumą. Derybų metu siekėme susitarimo, kuris būtų naudingiausias būtent vartotojams“, – sakė INIT įmonių grupės generalinis direktorius Paulius Živatkauskas.

„Nors derybos buvo ilgos, sudėtingos ir atnešė mūsų žiūrovams nepatogumų, džiaugiamės, kad pagaliau pavyko priimti abiem pusėms palankų susitarimą. Šioje sudėtingoje situacijoje jautėme didelį mūsų žiūrovų, kuriems LNK tapo gyvenimo dalimi, rūpestį ir paramą. LNK reiškia padėką tiems televizijos gerbėjams, kurie, nelaukdami derybų pabaigos, pasirinko skaitmeninės televizijos paslaugas, kad galėtų iš karto matyti LNK“, – sako UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ generalinė direktorė Zita Sarakienė.

Paslaugų teikimo sąlygos INIT abonentams dėl susitarimo su LNK artimiausiu metu nesikeis. Be to, klientams, kurie dėl anksčiau nutrūkusių transliacijų perėjo prie skaitmeninės televizijos plano ir dėl to patyrė nepatogumų, bendrovė suteiks galimybę tam tikrą laiką nemokamai žiūrėti papildomo „Lietuviško“ teminio kanalų paketo programas (TV1, LIUKS! ir INFO TV).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min