Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Internautai Kaune skelbia: policijai grąžinti greičio matuokliai

Automobilių greitį Kaune policininkai matuoja „senoviškai“.
Eriko Ovčarenko/„15 minučių“ nuotr. / Automobilių greitį Kaune policininkai matuoja „senoviškai“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelis pastaruosius mėnesius be greičio radarų gatvėse dirbę policijos pareigūnai vėl gali matuoti, kokiu greičiu gatvėmis rieda automobiliai. Šia informacija penktadienį pasidalino socialinio tinklo „Facebook“ kanalo „Kas vyksta Kaune“ nariai.

„Savaitgalį paskelbti policijos reidai. Vakar pačios vos nenušovė už greitį. Būkit atsargūs, jei lekiat, nes policijos patruliams grąžino „fenus“. Įdomu ar tik savaitgaliui, ar su visam?“, – kanalo „Kas vyksta Kaune“ narių klausė Lina.

Šis įrašas ant kanalo sienos netruko sukelti audringas diskusijas. Keli socialinio tinklo vartotojai, gyvenantys Kaune, prisipažino patys neseniai pakliuvę į greitį matuojančių policijos pareigūnų nemalonę. Nemaža dalis diskutuojančių tvirtino, jog vairuotojų greitis bus matuojamas tik šiuo metu vykstančios specialiosios akcijos metu.

„Policijos reidas paskelbtas nuo pirmadienio. Ir tikrai nuo pirmadienio Kauno rajonuose stovi ir šaudo, ko nemačiau jau ne vieną mėnesį“, – sakė Žilvinis Ž.

„Kai mane užvakar sustabdė, tai paklausiau, kas per akcija, kad tiek policijos visame mieste. Man ir atsakė, kad visą savaitę europinis reidas“, – savo patirtimi su kitais pasidalino Saulius V.

„Ne visam laikui atiduoti, tik šiai akcijai. Negali visą laiką dabar „šaudyti“, tik per akcijas tas“, – teigė Giedrius R.

Informacijos apie policininkų turimus greičio matuoklius dalijimasis socialiniame tinkle greitai virto į diskusiją apie kelių eismo taisyklių laikymąsi ir vairavimo kultūrą.

„Šitas pasisakymas dar kartą įrodo, koks piliečių požiūris į mūsų pačių saugumą. Jeigu reidų nėra ir niekas „nešaudo“, skraidykim kiek norim... Kelių eismo taisyklių laikomasi (jeigu jų išvis laikomasi) tik dėl baimės gauti baudą“, – liūdnai situaciją miesto gatvėse piešė Odeta L.

„Ar viršyti greitį yra būtina? Ar viršyti greitį yra prestižas? Man asmeniškai ne. Ar važiuoti viršijant greitį ir bijoti, kad iš už kampo išlėks ir pastabdys, yra malonus važiavimas? Ne kartą mačiau, kai pralėkdamas dideliu greičiu po to stovi mieste prie kurio nors šviesoforo ir laukia kol aš privažiuosiu, o užsidegus žaliai, pradedame važiuoti kartu ir jis vėl lekia. Yra žinoma posakis „lėčiau važiuosi, toliau būsi nuo tos vietos, kur važiuoji“, bet aš vadovaujuosi „ramiau vairuoji – mažiau sumoki“. Kiekvienam savo, o policininkams – baudas rinkti“, – savo nuomonę dėstė Darius G.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min