Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Interneto platybėse politikai virsta angelais

Lino Karaliaus-Ezopo tinklaraštis.
15min.lt nuotr. / Lino Karaliaus tinklaraštis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Interneto platybėse politikai yra tokie, kokius, jų nuomone, nori matyti rinkėjai – protingi, darbštūs, gražūs, šmaikštūs, pasirengę bet kada pulti į pagalbą, rašo „Lietuvos žinios“.

Asmeniniai puslapiai vieniems praverčia kaip skelbimų lenta, antri jais naudojasi išradingiau – mėgina užmegzti dialogą su lankytojais, tretiems priimtiniausias monologo žanras, dar labiau pabrėžiantis autoriaus didybę.

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, asmeninį puslapį iliustravo karikatūra, kurioje jis vaizduojamas melžiantis karvę.

„Nebijau mąstyti nepopuliariai“, – savo tinklalapyje prisipažįsta Seimo narys socialdemokratas Vytenis Andriukaitis. Kęstutis Masiulis į nesibaigiančius darbus žvelgia filosofiškai: „Kelią nueina einantis.“ Tautos prisikėlimo partijos atstovas Dainius Budrys įsitikinęs, kad „Svarbiausia – ne tai, kur esame, o kuria kryptimi einame“. Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas išsiduoda esąs altruistas: „Jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems.“ Jam antrina Irena Degutienė, pasiryžusi „išgirsti kiekvieną, rūpintis kiekvienu“.

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, asmeninį puslapį iliustravo karikatūra, kurioje jis vaizduojamas melžiantis karvę. Linas Karalius savo nuotrauką palydi parašu: „Visi mes esame viena didelė šeima, tad nepamirškime vieni kitus tausoti.“ Socialdemokratas Gediminas Kirkilas tinklalapyje cituoja savo suformuluotus dėsnius, rašo „Lietuvos žinios“.

Seimo narių asmeniniuose tinklalapiuose kruopščiai surikiuoti jų atlikti ar dar tik planuojami nuveikti darbai, publikuojami pareiškimai ir rašiniai. Į K.Starkevičiaus tinklalapį lankytojus traukte traukia tiesioginė transliacija iš gandrų lizdo, esančio  gimtojoje ministro sodyboje. Dažnas politikas, tikėdamasis abipusio ryšio, savo puslapio lankytojams formuluoja vieną ar kitą klausimą, rašo „Lietuvos žinios“.

Premjeras Andrius Kubilius itin užimtas žmogus, todėl jo asmeninis dienoraštis, reklamuojamas tituliniame Vyriausybės tinklalapio puslapyje, „įstrigęs“ 2009-ųjų sausį. Premjeras, ne kartą klaustas, kodėl nepildo savo dienoraščio, sakė, kad rašyti pradės, kai ateis laikas.

Pačius tikriausius internetinius dienoraščius rašo du ministrai: ūkio – Dainius Kreivys ir teisingumo – Remigijus Šimašius. Pastarojo „blogas“ – asketiškesnis. „Kitu kampu“ pavadinto D.Kreivio tinklalapio lankytojams pasaulio ekonomikos pulsą padeda apčiuopti paties ministro rekomenduotos interneto svetainės. Taip pat ministras pateikia savo rašinius, atskleidžiančius jo poziciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min